جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

اسکارونی: هدف میلان صعود به لیگ قهرمانان است

اسکارونی: هدف میلان صعود به لیگ قهرمانان است

مدیرعامل باشگاه میلان می گوید هدف این تیم در فصل جاری صعود مجدد به لیگ قهرمانان است.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از اسکای، پائولو اسکارونی، مدیرعامل باشگاه میلان در گفتگویی راجع به اهداف این باشگاه در فصل جاری، تمدید قرارداد کسیه و همچنین استادیوم جدید روسونری صحبت کرده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

اهداف میلان در فصل جاری
قرار گرفتن در رده دوم؟ اولویت ما صعود به لیگ قهرمانان است. میلان باید دائما در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد. اگر بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم، خوشحال خواهیم شد. یک استراتژی بلند مدت داریم. پیولی در ایجاد توازن بین بازیکنان جوانی که در ترکیب داریم با بازیکنان با تجربه بسیار خوب است. او توانسته تیمی واقعی، جنگنده و جذاب درست کند.
استادیوم جدید
در مقطع خوبی قرار داریم. با پروژه موافقت شده است و اگر چه انتخابات در پیش است اما خوش بین هستم. معتقدم در ماه اکتبر قدمی حساس رو به جلو خواهیم برداشت و اگر چه اندکی زمان خواهد برد اما دستکم می توانیم مانند باشگاهی مثل لیورپول،یوناتید، پاری سن ژرمن یا بایرن به آینده مان نگاه کنیم. بعد از تایید پروژه به 6 ماه برنامه ریزی نیاز داریم و سپس کارهای ساخت و ساز در نیمه دوم سال 2022 آغاز خواهد شد. معتقدم در سال 2024 یا 2025 ورزشگاه جدیدمان آماده خواهد بود. سن سیرو قدیم هم ظرفیتش کاهش پیدا خواهد کرد و مسابقات ورزشی آماتور در آن برگزار خواهد شد.
پیولی، کسیه و ابراهیموویچ
جایگاه پیولی هیچوقت در خطر نبوده است. پروژه ما از همان روز اول بلند مدت بود و بعد از چند شکست به فکر ایجاد تغییر نیافتادیم. ابراهیموویچ همیشه ما را شگفت زده می کند. نمی دانم برای آینده اش چه برنامه ای دارد. اگر بخواهد در میلان بماند، می تواند کمک خوبی برای تیم باشد. در مورد تمدید قرارداد کسیه هم باید بگویم به این اتفاق امیدوارم. به مالدینی و ماسارا که در حال انجام مذاکرات هستند، اعتماد زیادی دارم و با احتیاط خوش بین باقی می مانم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.