چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

بوسکتس: می خواهیم فاتح لیگ قهرمانان شویم

بوسکتس: می خواهیم فاتح لیگ قهرمانان شویم

هافبک کهنه کار بارسلونا می گوید این تیم باید به بازی کردن بدون مسی عادت کند و هم تیمی هایش می خواهند فاتح لیگ قهرمانان باشند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، از هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان فردا شب بایرن مونیخ و بارسلونا مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. به همین خاطر سرخیو بوسکتس، هافبک کهنه کار بارسلونا در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های این بازیکن را در ادامه می خوانید:

تقابل با بایرن
هیجان زیادی داریم تا این تورنمنت هیجان انگیز را شروع کنیم. در گروه سختی هستیم و گرفتن نتیجه خوب در دیدار اول اهمیت زیادی خواهد داشت. بایرن تیم خوبی است و امیدواریم ما هم در سطح همیشگی مان باشیم.
اختلاف نظرات بین کومان و لاپورتا
این مساله ای است که این دو نفر باید بین خودشان برطرف کنند. هر کسی مسئولیت حرف های خودش را بر عهده دارد. همه ما صلاح باشگاه را می خواهیم، آنها هم همین طور. اگر آنها مشکل داشته باشند در موردش حرف خواهیم زد اما فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد.
دیپای
او شروع خوبی داشت. نه تنها در زمینه گل و پاس گل. او فصل خوبی را سپری کرده بود و خرید خوبی برای ما بود. امیدوارم نه تنها در زمینه گل و پاس گل بلکه از هر جهت برای تیم مهم باشد. او ارتباط خوبی با هواداران ایجاد کرده و خیلی زود در تیم جا افتاده است. فرنکی و لوک نیز کار را برایش آسان تر می کنند. رابطه آنها با هم خوب است و جو خوبی در رختکن ایجاد کرده اند. از حضور بازیکنانی نظیر دیپای همیشه در تیم استقبال می شود. 
احتمال فتح لیگ قهرمانان بدون مسی
هر چیزی در دنیای فوتبال ممکن است. چلسی در حالی فاتح لیگ قهرمانان شد که مدعی این تورنمنت نبود. نکته مهم تلاش جمعی است و می دانیم دیگر لئو و توانایی های فردیش را در اختیار نداریم. در لیگ قهرمانان هستیم، هیجان زیادی داریم و از سختی های این تورنمنت خبر داریم اما بسیار جاه طلب هستیم و می خواهیم قهرمان شویم.
سیستم بازی
این موضوع به مسائل زیادی بستگی دارد. به حریف، به بازیکنان در دسترس. اگر کمتر قابل پیش بینی باشیم بسیار بهتر است. داشتن چند سیستم جایگزین چیز خوبی است و به مربی بستگی دارد. به مربی و کادر فنی او اعتماد داریم. همه در یک قایق هستیم. تغییرات زیادی داشتیم اما همه در حال حرکت در یک جهت هستیم.
جدایی مسی
  شوک بزرگی بود. لئو چیزهای زیادی به بارسا داده بود و برای خود من هم شوک بود. هضم این احساسات خیلی سخت بود اما باید سعی کنیم جو را عوض کنیم. در آغاز فصل هستیم و باید به بازی کردن بدون مسی عادت کنیم.
بازی معروف 8-2
آنها مربی جدیدی دارند و سعی خواهند کرد به روش او بازی کنند. بایرن بازیکنانش را به جز چند نفر نظیر تیاگو نگه داشته است. آنها قطعا برای برد تلاش خواهند کرد.قبول اتفاقی که افتاد خیلی سخت بود اما دنیای فوتبال همین است. زمان زیادی گذشته است و باور داریم که این بازی اتفاق متفاوتی رقم خواهد خورد. در دنیای فوتبال می برید و شکست می خورید. خود من قهرمانی های زیادی دارم اما دیگر به آنها فکر نمی کنم. زمان آن رسیده که وارد مقطعی جدید در باشگاه شویم و از نظر ذهنی برای تغییرات آماده باشیم.
تاثیر کومان در بارسا
تاثیر زیادی داشته است.در سال های اخیر در شرایط سختی بوده ایم و تغییرات زیادی در تمام قسمت های باشگاه به وجود آمد. او به باشگاه آورده شد تا تغییر ایجاد کند و تاثیر زیادی داشته است. می داند چه می خواهد و تلاش زیادی می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.