یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

الگری: یوونتوس هر سال حداقل باید به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد

الگری: یوونتوس هر سال حداقل باید به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد

ماسیمیلیانو الگری یک بار دیگر از وویچک شزنی، دروازه بان پراشتباه این روزهای یوونتوس حمایت کرد

به گزارش ایران ورزشی؛در چارچوب هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب تیم های مالمو و یوونتوس در سوئد به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری سرمربی یووه که تیمش در فصل جدید سری آ شروع ضعیفی داشته، در کنفرانس خبری پیش از این دیدار پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد:

باید به بهترین شکل، لیگ قهرمانان را شروع کنیم
شرایط کنونی با بازی قبلی مان مقابل مالمو در فصل 15-2014 قابل مقایسه نیست. فردا باید بازی را ببریم تا به بهترین نحو ممکن مرحله گروهی را شروع کنیم و پایه ریزی خوبی داشته باشیم. هدف هرساله یوونتوس حداقل باید راهیابی به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا باشد. در فوتبال هرگز نمی توان پیش بینی کرد چه اتفاقی می افتد. در لیگ، شرایط برایمان خوب پیش نرفته اگرچه تیم طی مدت اخیر رفتار خوبی از خودش نشان داده است. فردا باید روی مسابقه مان در لیگ قهرمانان اروپا متمرکز باشیم. فردا مقابل مالمو، یک بازی مهم و فنی در پیش داریم و نباید به تیم حریف، ضربات آزاد زیادی بدهیم چون آن ها بسیار فیزیکی هستند.
شزنی دروازه بانی سطح بالاست
وویچک شزنی؟ او دروازه بانی سطح بالاست و قطعا فردا بازی می کند. در فوتبال گاهی اوقات اتفاقات غیرمنتظره رخ می دهد. دلیخت هم فردا فیکس خواهد بود. بازیکنان سطح بالا و بزرگی در خط حمله داریم. فدریکو کیه زا صد درصد آماده نبود و ترجیح دادیم روی او ریسک نکنیم تا مبادا برای مدتی طولانی، این بازیکن را در اختیار نداشته باشیم. فدریکو برناردسکی شنبه دچار کوفتگی شد اما مشکلش جدی نیست. روی برناردسکی هم نمی خواستیم ریسک کنیم. کولوسفسکی بازیکنی است که کیفیت های بالایی دارد. کولوسفسکی باید در مدیریت بازی پیشرفت کند. باقی بازیکنان هم باید روی جزئیات و ریزه کاری ها تفاوت ها را رقم می زند، بیشتر کار کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.