جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

لئوناردو بونوچی: شزنی نباید به انتقادات اهمیت بدهد

لئوناردو بونوچی: شزنی نباید به انتقادات اهمیت بدهد

لئوناردو بونوچی می گوید کسانی که پیراهن یوونتوس را می پوشند فقط یک هدف در ذهن دارند و آن پیروزی است

به گزارش ایران ورزشی؛در چارچوب هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب تیم های مالمو و یوونتوس در سوئد به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، لئوناردو بونوچی مدافع باتجربه یووه که تیمش در فصل جدید سری آ شروع ضعیفی داشته، در کنفرانس خبری پیش از این دیدار پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد:

مشکل عدم ثبات و استمرار در تیم وجود دارد. باید تمام تلاش مان را انجام دهیم تا آن تواضعی که فصول برنده یوونتوس را شکل داد را بازیابیم. فقط با تیم بودن می توانیم آن مسیری که به ما تعلق دارد را ادامه دهیم. فردا باید مسئولیت کارهایی که انجام می دهیم را برعهده بگیریم و جا نزنیم. وقتی پیراهن یوونتوس را می پوشید، فقط با یک هدف پا به زمین می گذارید و آن هدف، پیروزی است. حریفی که در انتظار ماست را به خوبی تحلیل کرده ایم و با هدف کسب سه امتیاز به سوئد آمده ایم. روی ما فشار وجود دارد اما وقتی برای یوونتوس بازی می کنید، به این فشار عادت دارید. باید قوی تر از این ها باشیم. اگر می خواهیم به اهداف مان برسیم، فارغ از رقابتی که در آن هستیم باید ثبات داشته باشیم. در هر لحظه، هر روز و هر بازی باید صد درصد توان مان را به کار گیریم.
بونوچی در حمایت از وویچک شزنی، دروازه بان پراشتباه این روزهای یوونتوس گفت:

پس از بازی با ناپولی، فقط به تمرینات فکر کردیم. شزنی باید آرام بماند و به انتقادات اهمیت ندهد. کسانی که پیراهن یوونتوس را می پوشند، اعتماد همه را جلب کرده اند. کسانی که این پیراهن را می پوشند، لیاقتش را دارند و نباید به فشارها یا انتقادات فکر کنند. ما همه باید در زمین متمرکز بمانیم تا مطمئن شویم این لحظات سخت هر چه زودتر بگذرند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.