چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

مدیربرنامه مسعود ریگی: رقم استقلال خیلی پایین بود!

مدیربرنامه مسعود ریگی: رقم استقلال خیلی پایین بود!

مدیر برنامه های مسعود ریگی صحبت هایی را در مورد انتقال این بازیکن به سپاهان عنوان کرد...

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مهر، مدیر برنامه مسعود ریگی نیز در مورد جدایی این بازیکن از استقلال  گفت:

تنها یک بار مستقیم به خاطر ریگی مذاکره کردیم که در جلسه مذاکره اصلاً معاون اجرایی باشگاه حضور نداشت. در آن جلسه هم ما هیچ پیشنهاد مالی ندادیم و این باشگاه استقلال بود که به ما پیشنهاد مالی داد. البته این را کتمان نمی‌کنم که این پیشنهاد کمتر از حد انتظار بود، اما هم برای ما و هم برای آنها قابل رایزنی و به نتیجه رسیدن بود.
طاحونی مدیر برنامه‌های رسمی مسعود ریگی گفت:

پس از دریافت پیشنهاد استقلال، بدون آنکه پیشنهادی بدهم تمدید قرارداد را موکول به جلسه بعدی با حضور ریگی کردم. جلسه‌ای که هرگز برگزار نشد. چند روز بعد که برای عقد قرارداد بازیکن دیگری در باشگاه استقلال بودم، پس از نهایی شدن قرارداد این بازیکن جدید تمدید ریگی را هم پیگیری کردم که هرگز پاسخ روشنی به من ندادند. البته که تا آن روز خیلی زود بازیکنی به جای ریگی گرفته بودند تا این حس ایجاد شود که آنها اصراری هم بر حفظ ریگی ندارند و این حس به خود ریگی هم منتقل شد تا علیرغم میل باطنی‌اش از این تیم جدا شود.
او بیان داشت:

ریگی و من اصلاً پیشنهاد مالی به باشگاه ندادیم که این پیشنهاد نجومی باشد یا فرا نجومی. ریگی به دنبال رقمی بود که عرف و معمول باشد. او دو فصل با کمترین پول یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و بیشترین بازی‌ها را کرد. خود ریگی هم انتظار برخورد مناسب‌تری داشت و تصورش این بود حداقل باشگاه برای راضی کردنش یک نشست مشترک بگذارد، که این اتفاق نیفتاد. ریگی به راحتی در استقلال می‌ماند، اگر آنها می‌خواستند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.