چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

حسن روشن: آقایان می خواهند همه چیز را گردن فرهاد مجیدی بیندازند

حسن روشن: آقایان می خواهند همه چیز را گردن فرهاد مجیدی بیندازند

حسن روشن معتقد است 70 درصد شرایط فعلی استقلال تقصیر مدیران این تیم است.

به گزارش ایران ورزشی، حسن روشن درباره شکست 2 بر صفر استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به تسنیم گفت:

10،15 سال است که می‌گویم تیم‌های ما برنامه‌ریزی ندارند. با قرارداد یکساله هیچ وقت تیم‌های ایرانی نتیجه نمی‌گیرند. استقلال باز هم نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشت و بازیکنان جدید نتوانستند جای قبلی‌ها را پر کنند. اگر چه بازیکنان در اردو به سر می‌بردند، اما از نظر بدنی کم آوردند. گل اول را عمقی خوردیم، گل دوم هم به سمت یک بازیکن هجوم بردند و فضا برای بازیکن دیگر الهلال باز شد.
وی افزود:

الهلال خیلی تیم قوی نبود، اما بازیکنان خارجی‌شان سرتر و با یکدیگر هماهنگ بودند. استقلال هم طبق معمول آنقدر تغییرات داشته که شاهد یک تیم جدید بودیم. استقلال در مرحله گروهی با یک تیم بازی کرد، در این مرحله با تیم دیگر. اگر بازیکنان قبلی حفظ می‌شد، شاید شب گذشته نتیجه دیگری رقم می‌خورد.
پیشکسوت استقلال با اشاره به صحبت‌های ناصر فریادشیران، معاون اجرایی باشگاه استقلال در برنامه شب گذشته فوتبال برتر گفت:

آقایان گفتند قرارداد یک بازیکن به دلیل بی‌انضباطی تمدید نشده است، مسئله بی‌انضباطی عدم مدیریت خود باشگاه بود. اگر پول بازیکنان به موقع داده می‌شد و مدیریت درست بود، هیچ وقت این شرایط‌ پیش نمی‌آمد. بحث خنده‌دار این است که کمیته فنی ندارند و قائم به شخص تصمیم می‌گیرند. حرف غیرمنطقی هم می‌زنند و می‌گویند این بازیکنان را فرهاد مجیدی خواسته تا همه چیز را گردن سرمربی بیندازند و هواداران از او انتقاد کنند. اگر کمیته فنی در باشگاه بود، شاید برخی بازیکنان جذب نمی‌شدند.
روشن ادامه داد:

مدیرعامل استقلال به فریادشیران می‌گوید صحبت کند، چون منصوب خودش است. نمی‌شود با این حرف‌ها هواداران را فریب داد. استقلال باید کمیته فنی قوی داشته باشد. از طرفی، کادر فنی نباید فکر کند با گابریله پین همه چیز تمام است. پین هنوز نام بازیکنان را نمی‌داند.
وی با انتقاد از مطرح شدن برخی صحبت‌ها از سوی مدیران استقلال یادآور شد:

مدیریت غلط تصمیمات غلط به بار می‌آورد. در دیدار فینال جام حذفی به عنوان یک پیشکسوت که شاید یک درصد سهم داشته باشم، استقلال را بی‌پدر و یتیم دیدم. یک نفر به عنوان مدیرعامل آن بالا نشسته بود و آن طرف هم مدیر انتصابی‌اش، فریادشیران حضور داشت. چنین مدیرانی در استقلال نباشند، بهتر است. از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهم عجله نکند و افراد شاخصی را برای باشگاه استقلال انتخاب کند. اینطور نباشد که دوست وزیر در فلان بانک بیاید یا دوست معاون وزیر ورزش در استقلال منصوب شود.
پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه چقدر مدیریت باشگاه را در ناکامی استقلال مقصر می‌داند، گفت:

مدیریت استقلال 70 درصد مقصر است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.