دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

پیولی: قرار بود زلاتان فیکس باشد اما روی او ریسک نکردیم

پیولی: قرار بود زلاتان فیکس باشد اما روی او ریسک نکردیم

استفانو پیولی فردا از آنته ربیچ یا اولیویه ژیرو در خط حمله میلان بهره می گیرد

به گزارش ایران ورزشی؛میلان پس از هفت سال به لیگ قهرمانان اروپا برگشته و روسونری فرداشب ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم آنفیلد، مهمان لیورپول خواهد بود. به گزارش فوتبال ایتالیا، استفانو پیولی سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از این دیدار ابتدا درباره مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ گفت:

یک فصل از روبرو شدن با رقبایمان در لیگ اروپا می گذرد و تجربه ما بیشتر شده است. باید روی اشتباهاتی که قبلا داشتیم، کار کنیم و آن ها را برطرف کنیم. فکر می کنم شروع فصل جدید نشان می دهد که تیم یاد گرفته بازی ها را چگونه تفسیر کند. حالا سطح ما ارتقا یافته است و فرصت بزرگی داریم تا ارتقای سطح مان را در لیگ قهرمانان اروپا نشان دهیم. اول از همه باید بگویم قرار بود زلاتان در این بازی فیکس باشد اما التهاب تاندون، مشکلی است که می تواند پس از چهار ماه بازی نکردن پیش بیاید. امیدوار بودیم زلاتان بتواند بازی کند اما او درد داشت و لزومی نداشت ریسک بیشتری انجام دهیم چون پس از بازی های فردا، بازی های دیگری هم داریم. میلانِ با زلاتان، چیزی است که همه ما می خواهیم. این مشکلات ناگهانی بخشی از فوتبال است اما آماده ایم و جانشینان خوبی داریم. از بین ژیرو و ربیچ، یک نفر در نوک حمله قرار می گیرند. البته ژیرو هنوز برای نود دقیقه بازی آماده نیست و ربیچ هم مقابل لاتزیو عالی بود. بابت از دست دادن زلاتان متاسفم و امیدوارم خیلی زود دوباره او را ببینیم.
پیولی ادامه داد:

فوتبال انگلیس حس اشتیاق را در من زنده می کند. لیورپول را می شناسم و درباره آن ها مطالعه داشته ام. درست است که بسیاری از بازیکنان ما در لیگ قهرمانان بازی نکرده اند اما زمین فوتبال، همان زمین است. ما با انرژی و سبک بازی خودمان در بازی فردا حاضر می شویم. بدشانسی و سخت ترین بازی در گام نخست؟ فکر نمی کنم هیچ یک از بازی های ما آسان باشد. این گروه خیلی سخت است، رقبا همه قوی هستند و مدت زیادی است که در لیگ قهرمانان بازی می کنند اما ما هم می خواهیم از فردا، تاریخ خودمان را بنویسیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.