یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

مائوریسیو پوچتینو: چلسی در تابستان پول بیشتری نسبت به پاری سن ژرمن خرج کرد

مائوریسیو پوچتینو: چلسی در تابستان پول بیشتری نسبت به پاری سن ژرمن خرج کرد

مائوریسیو پوچتینو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با بروخه حضور پیدا کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از RMC Sport، تیم های بروخه و پاری سن ژرمن در چارچوب هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، فردا (چهارشنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران مقابل هم قرار می گیرند. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شد و از شرایط تیمش گفت.

هنوز در مورد ترکیب تیم تصمیم نگرفته ام. باید تا پایان تمرین صبر کنیم، هنوز تردید هایی دارم. بله، ما و چلسی احتمالا با توجه به اسامی در ترکیب هایمان تیم هایی هستیم که همه می خواهند شکستمان دهند. اما چلسی مدافع عنوان قهرمانی است و اگر قرار باشد یک تیم چنین اوضاعی داشته باشد، آن تیم چلسی است. آنها پول بیشتری نسبت به ما در پنجره نقل و انتقالات تابستانی خرج کردند و با بازیکنان جدیدشان تقویت شده اند. بله، ما باشگاهی هستیم که در تابستان بازیکنان زیادی به خدمت گرفت و باید از این بازیکنان در جهت بهتر شدن استفاده کنیم، همان کاری که چلسی سال گذشته انجام داد. ما در پایان فصل بر اساس نتایجمان قضاوت خواهیم شد. هنوز هم در باشگاه جوی آمیخته با فشار وجود دارد چون سال هاست که لیگ قهرمانان اروپا هدف بزرگی برای پاری سن ژرمن بوده است.
انتخاب نفرات اصلی؟ کار سختی نیست، در واقع آسان است. در باشگاه های حضور داشته ام که نفرات کافی در ترکیب نداشتم. در پاری سن ژرمن ما یک لیست 35 نفره از بازیکنان داریم، این باعث می شود انتخاب های زیادی داشته باشم. انتخاب های ما برای ترکیب مستقیما به نتایج تیم ارتباط دارند. و فقط و فقط شایستگی ورزشی در این میان اولویت دارد.
استفاده همزمان از نیمار، ام باپه و مسی؟ شاید، احتمالش وجود دارد.  
دوناروما و ناواس؟ بازی به بازی تصمیم می گیریم، به نظرم اینگونه منصفانه تر است. داشتن دروازه بان هایی چون ناواس و دوناروما تنها باعث افزایش کیفیت و رقابت درون تیمی می شود. این برای باشگاه خوب است. بازیکنانی که به پاری سن ژرمن می آیند از وضعیت و سطح بالای ترکیب آگاهی دارند. 
بروخه؟ این تیم فوتبال خوبی بازی می کند و در سال های اخیر بر لیگ بلژیک سلطه داشته است. یک تیم فیزیکی که همزمان فوتبال جذابی هم بازی می کند و می تواند حین مسابقه سیستمش را تغییر دهد. می دانیم که در لیگ قهرمانان اروپا، تنها بهترین تیم ها حضور دارند. باید به آنها احترام بگذاریم و برای پیروزی در این بازی خیلی خوب آماده شویم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.