شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

اوله گونار سولسشر: روی تنبلی در دفع توپ گل خوردیم

اوله گونار سولسشر: روی تنبلی در دفع توپ گل خوردیم

اوله گونار سولسشر می گوید زنجیره ای از اتفاقات ناگوار و بد شانسی ها، موجب از دست رفتن ۳ امتیاز برای تیمش شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی منچستریونایتد، شیاطین سرخ در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا پس از جلو افتادن در خانه یانگ بویز، در نهایت پس از اخراج دقیقه ۳۵ آرون ون بیساکا ۲-۱ شکست خوردند. سولسشر پس از مسابقه گفت:

به نظر می رسید از یک بازی سخت، امتیاز خوبی خواهیم گرفت. وقتی گل اول را می زنید، این حس ایجاد می شود که شانس خیلی خوبی برای برنده شدن دارید ولی متاسفانه آن اخراج، تاثیر زیادی روی بازی داشت.
اخراج آرون ون بیساکا
کمی به خاطر چمن مصنوعی بود. توپ از پای آرون جدا شد و با وجود این که توانست آن را دور کند، پای حریف را زد. از آن صحنه هایی بود که نمی توان با داور جر و بحث کرد ولی خب، مچ پایش را نزد و بالای کف پایش بود بنابراین هرگز نیت بدی پشت آن تکل نبود.
تغییر سیستم در بین دو نیمه
در اواخر نیمه اول مشخص شد که حریف تغییر رویه خواهد داد و رو به توپ های بلند خواهد آورد، بنابراین ما به دو وینگ بک نیاز داشتیم و به نظرم خیلی خوب هم با آن کنار آمدیم. روی توپ اول برای جلوگیری از ارسال توپ به درون محوطه کمی تنبلی کردیم و کمی هم بابت آن تغییر مسیر توپ بد شانس بودیم. گل آخر هم که نهایت بد شانسی بود و چیزی است که پیش آمد.
اشتباه منجر به گل جسی لینگارد
به هر حال فوتبال همین است و بالا و پایین دارد. این چیزها پیش می آید. او با این موضوع کنار خواهد آمد و ما هم همین کار را خواهیم کرد.
دو بازی خانگی پیش رو در لیگ قهرمانان اروپا
تیم برای صعود کردن به ۱۰-۱۲ امتیاز نیاز دارد، بنابراین باید در بازی های خانگی برنده شد و در آن صورت با یک برد خارج از خانه هم می توان صعود کرد. طبیعتا امروز یک فرصت را از دست دادیم ولی خب، سال قبل هم یادمان هست که پاری سن ژرمن و لایپزیش را شکست دادیم و همه تصور می کردند کار صعود تمام شده است... بنابراین ۵ بازی دیگر داریم تا ۱۰-۱۲ امتیاز بگیریم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.