چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

الگری: نتیجه لزوما نمایانگر سطح عملکرد نیست

الگری: نتیجه لزوما نمایانگر سطح عملکرد نیست

ماسیمیلیانو الگری در بین نیمه از شاگردانش خواست بازی با مالمو را بدون گل خورده تمام کنند

به گزارش ایران ورزشی؛یوونتوس شبی آرام را در سوئد سپری کرد و در یک بازی آسان با نتیجه 3-0 در خانه مالمو پیروز شد تا بازی های لیگ قهرمانان اروپا را خوب شروع کند. ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس پس از برد پرگل تیمش در مصاحبه با مدیاست گفت:

وقتی در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کنید، همیشه در بیلدآپ تنش هایی وجود دارد به خصوص وقت هایی که در خانه حریف هستید. البته در این بازی فشار زیادی روی ما بود چرا که در سه بازی قبلی مان در سری آ خوب نتیجه نگرفتیم. بچه ها از نظر فنی خیلی خوب بودند اما در برخی موقعیت ها در نیمه اول می توانستیم بهتر باشیم. می توانیم پیشرفت کنیم. نتیجه چیزی است که کار شما را مورد قضاوت قرار می دهد و همیشه نتیجه نمایانگر سطح عملکرد نیست  اما باید پس از شکست ها و مهم تر از آن در پیروزی ها، اصل تعادل را رعایت کنیم. کلین شیت ما در این بازی یک نشانه است. به بچه ها در پایان نیمه اول گفتم بازی را بدون گل خورده تمام کنید.
سرمربی یوونتوس ادامه داد:

شزنی امروز خوب بود و کسب این پیروزی برای ما مهم بود زیرا در غیر این صورت روند ناکامی ما می توانست طولانی تر شود. بعد روانی، نود درصد ورزش است زیرا اشتباهات فردی که تا این جای فصل داشته ایم، باعث می شود اوضاع را منفی ببینیم. به بچه ها گفته ام وقتی در سال 2015 به کورس اسکودتو برگشتیم، در شکست مقابل ساسولو هشت موقعیت گلزنی خراب کردیم اما در نیم فصل دوم، ساسولو را با رویکرد متفاوتی شکست دادیم. در آن بازی از نظر عملکرد عالی نبودیم و در دور رفت، بهتر بازی کردیم اما نتیجه باعث می شود اوضاع را متفاوت ببینید. سری آ؟ میلان تیمی خیلی قوی است و با اشتیاق پیش می رود. ما هم با انگیزه ایم و می دانیم بازی مهمی در پیش داریم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.