یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

رونالد کومان: بایرن مونیخ از بارسلونا بهتر است و این یک واقعیت محسوب می شود

رونالد کومان: بایرن مونیخ از بارسلونا بهتر است و این یک واقعیت محسوب می شود

رونالد کومان از شکست بارسلونا مقابل بایرن مونیخ گفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BarcaCentre، بارسلونا در چارچوب هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در نیوکمپ میزبان بایرن مونیخ بود. این بازی در نهایت با نتیجه 3-0 به سود مونیخی ها به پایان رسید. رونالد کومان، سرمربی بارسلونا در مصاحبه پس از بازی در مورد عملکرد ضعیف تیمش گفت:

ترکیم ما در این بازی؟ تنها سه مهاجم در دسترس داشتیم که به زمین بفرستیم. قطعا دوست داشتیم رقابت بهتر و نزدیک تری با بایرن مونیخ به اجرا می گذاشتیم اما وسع ما همین است. در خط حمله کمبود بازیکن داریم و چند هفته زمان می برد که دوباره مهاجمانمان را در اختیار داشته باشیم. در تیم کنونی بازیکنانی با آینده بسیار درخشان بازی می کنند و 18،20 سال سن دارند. در مقایسه با بازیکنان بایرن مونیخ تفاوت هایی دارند که با گذشت زمان کم خواهد شد.
سوت های علیه سرجی روبرتو؟ دوست ندارم تماشاگران این کار را انجام دهند. همه بازیکنان از نهایت توان خود در زمین بهره می گیرند. در حال بهبود شرایط هستیم و چندین غایب داریم. نمی خواهم بهانه بگیرم اما همه می دانند که در خط حمله از لحاظ تعداد بازیکن چه شرایطی داریم. بازی کردن مقابل تیمی با سرعت بایرن مونیخ کار بسیار دشواری بود. واقعیت این است که بایرن مونیخ امروزه از بارسلونا بهتر است.
نمی توانم چیزی در مورد نگرش تیم بگویم. وضعیت ترکیب کنونی ما مشخص است و بازیکنان بسیار جوانی در اختیار داریم. وضعیت این ترکیب طی 2 سال آینده بسیار بهتر خواهد شد. در حقیقت باید کمی واقع بین باشیم، جوردی آلبا بیمار بود و لوک دی یونگ هم اولین بازی اش را انجام داد. بازی را بسیار خوب آغاز کردیم اما ایگونه به نظر می رسید که به خاطر فقدان عنصر سرعت، نمی توانیم جلو برویم.
مشکل با لاپورتا؟ اگر مشکلی وجود داشته باشد با رئیس باشگاه صحبت می کنم.نمی توانم کاری در مورد عقاید مردم انجام دهم و می خواهم این بحث را کاملا ببندم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.