سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

لوکاتلی: میلان قدرتمند است اما ما یوونتوس هستیم

لوکاتلی: میلان قدرتمند است اما ما یوونتوس هستیم

هافبک ایتالیایی یوونتوس گفت پس از ناکامی در کسب نتیجه در سری آ، پیروزی مقابل مالمو حیاتی بوده است.

به گزارش ایران ورزشی؛یوونتوس فصل را در سری آ بسیار بد آغاز کرد اما در لیگ قهرمانان با ارائه یک بازی بسیار خوب توانست 3-0 مالمو را شکست دهد. مانوئل لوکاتلی پس از بازی در گفتگو با مدیاست گفت:

ماه آسانی را نگذراندیم و بنابراین حیاتی بود که امشب پیروز شویم و گلی دریافت نکنیم. به هر دو  هدف رسیدیم. ما نگران نبودیم زیرا بازیکنان قدرتمندی داریم که بسیار باتجربه هستند و می دانند چطور از پس فشارها برآیند. الگری باعث شده آرامش بیشتری داشته باشیم و فقط باید به کار کردن ادامه دهیم.
بازی در یوونتوس و ساسولو چه تفاوتی دارد؟

اینجا هم تیمی های بسیار مستعدی دارم و بازی در کنار آنها آسان تر است. هر چه از فصل بگذرد، ما قوی تر می شویم و بهتر بازی می کنیم.
یوونتوس در هفته آینده باید مقابل میلان در سری آ بازی کند. روسونری 9 امتیاز از 3 بازی کسب کرده و برای لوکاتلی هم باشگاه خاصی است زیرا او در آکادمی این باشگاه رشد کرده است:

رویارویی با میلان حس عجیبی خواهد داشت زیرا میلان برای من باشگاه بسیار مهمی بود. در حال حاضر من در یووه هستم و یووه باشگاهی است که از بچگی آرزو داشتم در آن بازی کنم. میلان حریف قدرتمندی است اما ما یوونتوس هستیم و در خانه بازی می کنیم. هدف ما پیروزی در این بازی است تا فاصله خودمان را نسبت به صدر جدول کمتر کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.