دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

بر خلاف صحبت‌های باشگاه

علیپور به پرسپولیس برنمی‌گردد

علیپور  به پرسپولیس برنمی‌گردد

ناصرقراگزلو / باشگاه پرسپولیس و سرپرست این باشگاه در دو روز گذشته پالس‌های مثبتی در خصوص علی علیپور خطاب به هواداران پرسپولیس فرستادند که باشگاه پرسپولیس دوباره برای باز گرداندن علیپور با این مهاجم به توافق رسیده است و حتی در شرایطی که با مهاجم سرخپوشان به‌لحاظ مالی به توافق نرسیده بود خبر از بالا بردن آپشن‌ها به‌جای بالا بردن رقم قرارداد رسید که به‌نوعی هجمه واردشده از جذب نکردن مهاجم خوب بعد از به توافق نرسیدن با علیپور را کم کنند. 
این حالت البته برای هوادار پرسپولیس مورد امیدواری بزرگی شده بود چون آنها امیدوار بودند با حضور مجدد علیپور و آل‌کثیر و حضور دو مهاجم جوان تیم یعنی عبدی و روستایی و مهاجم جدید دیگر تیم آرمان رمضانی بتوانند بنیه تیم‌شان را تقویت کنند و دیگر در پیشانی خط حمله مشکلی نداشته باشند، اما فارغ از اینکه این توافقات سرابی بیش نیست و باشگاه و علیپور بر روی کاغذ به هیچ توافق کاملی نرسیده‌اند.
 
علیپور در اندیشه پرتغال
علی علیپور به شکل خیلی جدی عزمش را برای جدایی از پرسپولیس جزم کرده و در حالی که با ماریتمور و یک باشگاه دیگر پرتغالی به شکل جدی مذاکره کرده و به آنها نزدیک است حتی ویزای حضورش در پرتغال هم صادر شده است، به همین دلیل به نظر باید حضور علی علیپور را در پرسپولیس منتفی دانست و پرونده حضور مجدد او را در پرسپولیس بست.
 
اشتباه عجیب در رد کردن نام علیپور در آسیا
در حالی که علیپور و مدیر برنامه‌هایش در حال قطعی کردن قرارداد و زمینه حضور قطعی مهاجم پرسپولیس در پرتغال هستند و حتی خبر از رسیدن ویزای علیپور از پرتغال می‌دهند، باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب نام مهاجم شماره 70 خودش را در لیست آسیایی‌اش قرار داده؛ اقدامی عجیب که مشخص نیست با چه پیش‌بینی و معیاری انجام شده است. 
رد شدن نام واقعاً برای کم کردن انتقادها نسبت به خرید‌های جدید خصوصاً در خط حمله بوده یا اینکه مسئولان باشگاه تصورات خاص و احتمالاً دقیقه نودی را در ذهن‌شان متصور بودند تا در صورتی که به گمان خودشان در دقیقه 90 اتفاقات عجیبی در مورد شماره 70 فصل قبل تیم‌شان رقم بخورد بتوانند از او در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند.
 
هیچ‌کدام هماهنگ نیستند؛ یحیی بشدت نگران پیشانی خط حمله
در بین گزینه‌های موجود پرسپولیس عبدی و آل‌کثیر در نگاه اول شرایط بهتری نسبت به دو مهاجم دیگر موجود پرسپولیس دارند، اما از آنجا که مهاجمان جدید و قدیم هیچ‌وقت در کنار یکدیگر بازی نکردند نمی‌توان هیچ پیش‌بینی درستی از قدرت عناصر پرسپولیس در پیشانی خط حمله داشت؛ نکته‌ای که نگرانی بزرگ یحیی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و مواجهه با تیم‌های همگروهش در آسیاست. علی علیپور دو گل در بازی‌های دور رفت پرسپولیس به ثمر رسانده بود و حالا مشخص نیست در غیاب او سرخپوشان چه مهاجمی را می‌خواهند به جای او جذب کنند.
 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.