یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

محمد مومنی: استقلال ۴۰ روز پیش به الهلال باخت

محمد مومنی: استقلال ۴۰ روز پیش به الهلال باخت

پیشکسوت استقلال معتقد است که فراهم نشدن امکانات مورد نیاز سرمربی تیم سبب شکست آبی‎‌پوشان مقابل الهلال شد

به گزارش ایران ورزشی، محمد مومنی درباره علت باخت استقلال مقابل الهلال صحبت کرد.

محمد مومنی در خصوص شکست حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا پس از شکست 2 بر صفر مقابل الهلال به تسنیم گفت:

الهلال با وجود بازیکنان بزرگی که داشت، تیم چندان مطرحی نبود و اگر استقلال شاکله تیم قبلی خود را حفظ می‌کرد، نتیجه بهتری می‌گرفت. به‌جز امیرحسین حسین‌زاده، بازیکنان جدید در حد نام استقلال نیستند و به نظرم تیم ملی، مجیدی را به اشتباه انداخت. نمی‌دانم جعفر سلمانی چگونه به تیم ملی دعوت شده و به استقلال آمده است.
مومنی با بیان اینکه بازیکنان جدید نتوانستند نیازهای استقلال را برطرف کنند، تصریح کرد:

وریا غفوری هم هماهنگی لازم را نداشت و دیدیم که دفاع استقلال روی گل دوم الهلال باز شد. مرادمند در گل اول در زمان بدی لیز خورد و بازیکنان بزرگ در این مواقع، حق اشتباه ندارند. استقلال تعویض‌های موثری داشت و قاسمی‌نژاد نشان داد می‌تواند به استقلال کمک کند. عدم هماهنگی در تیم دیده می‌شد و بازیکنان یا از فرصت‌های خود استفاده نکردند، یا دروازه‌بان الهلال عملکرد خوبی داشت.
پیشکسوت استقلال در مورد عملکرد شاگردان مجیدی در نیمه دوم گفت:

استقلال در نیمه دوم شرایط بهتری داشت اما ترس از بازیکنان خارجی الهلال و عدم تجربه کافی باعث شد استقلال نتواند بازی مد نظر خود را ارائه کند. جعفر سلمانی خارج از کشور بازی کرده، اما نمایی از یک لژیونر ندارد. وقتی بازیکنی به تیم می‌آید و تعویض می‌شود، نشان می‌دهد ضعف‌های زیادی دارد و اشتباهی به استقلال آمده است. به نظرم سلمانی باید تغییر موضع بدهد.
مومنی با انتقاد از مدیریت باشگاه استقلال بیان کرد:

ما 40 روز قبل و پس از اینکه امکانات مورد نظر مجیدی مهیا نشد، شکست خوردیم. بازیکنانی که از استقلال جدا شدند، وزین‌تر از بازیکنان جدید بودند و این هم نقطه ضعف مدیریت باشگاه است. هواداران نشان داده‌اند مدیران باشگاه را نمی‌خواهند و نمی‌دانم چه اصراری به ادامه کار آنها وجود دارد. مددی زحمات زیادی برای استقلال کشیده اما نظر مردم روی او نیست و باید وضعیت باشگاه مشخص شود تا استقلال از شرایط بحرانی خارج شود.
مومنی درخصوص آینده استقلال در لیگ بیست‌ویکم افزود:

با شرایط فعلی و با این نفرات، بعید می‌دانم استقلال بدرخشد. تیم کار سختی دارد و کسانی که شاخصه‌های فوتبال حرفه‌ای را دنبال می‌کنند، باید از لحاظ روانی و جسمی هم شرایط خوبی داشته باشند و باید کارهای زیادی در استقلال انجام شود

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.