شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

دیگو میلیتو: اینتر می تواند به رئال مادرید ضربه بزند

دیگو میلیتو: اینتر می تواند به رئال مادرید ضربه بزند

مهاجم سابق اینتر معتقد است نراتزوری توانایی ضربه زدن به رئال مادرید را دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، از هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، اینتر امشب مقابل رئال مادرید صف آرایی می کند. به همین بهانه نشریه گاتزتا گفتگویی با دیگو میلیتو، بازیکن سابق اینتر انجام داده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

لائوتارو مارتینز و کوریا
مارتینز به لطف این که در مسیری درست قرار دارد و از نظر ذهنی مانند یک بازیکن برجسته است، رشد زیادی کرده است. کوریا نیز یک سلاح تعیین کننده است زیرا خصوصیاتی منحصر به فرد دارد. از نظر من، او می تواند مهاجم اول تیم باشد. می داند چطور گل بزند، دفاع حریف را باز کند و هدف بگیرد. کوریا بازیکنی کامل است و می تواند چیزهای زیادی به اینتر بدهد. حتی در مسابقات اروپایی.
تقابل با رئال مادرید
اینتر تیم خوبی است و می تواند به رئال مادرید ضربه بزند. کمترین هدف اینتر این است که بعد از مدت ها از مرحله گروهی صعود کند. با وجود این که تیم هایی قدرتمند در گروه اینتر است اما این تیم باید تلاشش را بکند.
تجربه آنچلوتی در لیگ قهرمانان
آنچلوتی آرامش را به تیمش منتقل می کند. وقتی او به هر تیمی می رود قهرمانی به دست می آورد، این اتفاق پیام خاصی دارد. از اینزاگی به خاطر کاری که در لاتزیو کرد و شروعش در اینتر خوشم می آید. به نظرم او برخی خصوصیت های آنچلوتی را دارد.
بازی نکردن در رئال مادرید
در آستانه انتقال به رئال مادرید و همچنین پاری سن ژرمن بودم اما اینتر انتخابی برای یک عمر بود. با این تیم من در اوج و خوشحال بودم و در سن سیرو بازی می کردم که همیشه خانه ام باقی خواهد ماند.
وضعیت اینتر فعلی
اینتر همان ریتمی را دارد که با کونته داشت و هنوز هم انگیزه زیادی برای فتح مجدد اسکودتو دارد. آنها قطعا برای فتح سری آ تلاش خواهند کرد و بعد از تلاش های باشگاه و خرید هایی که انجام شد، اینتر فعلی یک تیم واقعی است. به نظرم مربی خوبی برای باشگاه انتخاب شده است. او باهوش است و اتفاقی نیست که با همان سیستم قبلی به بازی ادامه می دهد. مربیگری کلمه کلیدی اینتر است.
درخشش لوکاکو
برخی کارها را نباید هیچوقت انجام دهید. به طور مثال قولی دهید که نتوانید آن را انجام دهید. او به تیم چیزهای زیادی داد و طبیعی است که بازیکن تصمیم بگیرد به باشگاهی دیگر برود اما هواداران دقیقا به خاطر حرف هایی که لوکاکو زده بود، از این بازیکن ناامید شدند. گفته بود چلسی مرا تنها گذاشت ولی در نهایت به این تیم رفت.
رفتن مسی از بارسلونا
من هم مثل همه متعجب شدم. او یک سمبل بود و فکر می کردم فوتبالش را در بارسلونا به پایان برساند. او حالا توانسته قهرمانی کوپا آمریکا را به مردم کشورش بدهد و بار سنگینی از روی دوشش برداشته شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.