جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

رد فرجام خواهی کارت قرمز بازیکن لیدز به خاطر خطا روی الیوت

رد فرجام خواهی کارت قرمز بازیکن لیدز به خاطر خطا روی الیوت

درخواست بخشش کارت قرمز مدافع لیدزیونایتد به خاطر تکل خشن روی پای هاروی الیوت رد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، در جریان دیدار این هفته لیدز و لیورپول، پاسکال استرویک، مدافع لیدزیونایتد تکل خشنی روی پای هاروی الیوت بازیکن جوان لیورپول زد که باعث شد این بازیکن با برانکار از زمین مسابقه خارج شود. بعد از این اتفاق استرویک با کارت قرمز مستقیم داور از زمین مسابقه اخراج شد و بعد از پایان بازی بود که سران لیدزیونایتد درخواستی رسمی برای بخشش این کارت قرمز به سران سازمان لیگ فوتبال انگلیس ارائه کردند.

حال خبر می رسد که این درخواست به طور رسمی رد شده است و بازیکن لیدز باید دوران محرومیت ناشی از کارت قرمز خود که سه جلسه محرومیت است را بگذراند. با این حساب استرویک دیدار تیمش مقابل نیوکاسل، فولام و وست هم را از دست خواهد داد.

این در حالی است که الیوت بعد از شنیدن رد فرجام خواهی استرویک از این بازیکن حمایت کرده است و رد فرجام خواهی را اشتباه خوانده است. او در این باره گفت:

بابت این اتفاق عذر میخواهم پاسکال! به نظرم اشتباه است اما همه چیز خیلی زود تمام خواهد شد و خیلی زود به میادین برمی گردی. مثبت نگر باش.
گفتنی است الیوت بعد از این تکل برای درمان مصدومیت مچ پای خود زیر تیغ جراحی رفت و این روزها مراحل درمانی خود را طی می کند. هر چند مدت زمان دقیق دوری این بازیکن از میادین اعلام نشده است اما انتظار می رود الیوت در این فصل مجددا برای قرمزها بازی کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.