یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

علیرضا امامی فر: تمام امکانات را برای تیم های ملی فراهم کردیم

علیرضا امامی فر: تمام امکانات را برای تیم های ملی فراهم کردیم

علیرضا امامی فر می گوید مرکز ملی فوتبال تمام امکانات و تجهیزات را برای تیم های ملی فراهم کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، علیرضا امامی فر، رییس مرکز ملی فوتبال در خصوص اقداماتی که در مرکز ملی فوتبال در راستای ایجاد شرایطی مناسب به جهت حضور تیم های ملی آقایان و بانوان صورت گرفته، گفت:

این مرکز با در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات ورزشی و پزشکی تمام شرایط را به بهترین نحو ممکن فراهم کرده تا تیم های ملی بدون دغدغه به فعالیتهای مربوطه خود بپردازند. اکنون دوره مربیگری درجه A فوتبال در هتل آکادمی فوتبال در حال برگزاری است و خوشحالم از اینکه در راستای توسعه و روند رو به رشد ورزش کشور در بخش آموزش در کنار بازیکنان سابق تیم های ملی و باشگاهی هستم و از هیچ تلاشی برای موفقیت شان دریغ نمی کنم.
وی در ادامه درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی فوتبال بانوان و آقایان و فوتسال آقایان گفت:

تاکنون حدود 30 مرحله اردوی تدارکاتی برای بانوان در رده سنی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال به جهت شرکت در رقابتهای جام جهانی لیتوانی، اردوی تیم ملی زیر 15 سال و در نهایت اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان در راستای حضور در جام جهانی قطر را برگزار کردیم. حجم بالای اردوها در مرکز ملی فوتبال به گونه ای است که باعث شده تمام همکارانم در این مرکز شبانه روزی و با انگیزه برای موفقیت و حمایت از تیم های ملی گام برداشتند. ما یک خانواده هستیم و تمام تلاش خود را به همراه همکارانم بکار می گیریم تا تیم های ملی و یا مربیانی که در دوره های آموزشی حضور دارند، در بهترین وضعیت ممکن از لحاظ امکانات و تجهیزات قرار بگیرند.
رییس مرکز ملی فوتبال در پایان گفت:

به طور مستمر در خصوص بازسازی، رفع مشکلات و ایجاد شرایط جدید در خصوص امکانات اقدامات مختلفی را انجام می دهیم تا در راستای رشد و توسعه فوتبال گام برداشته و شاهد افتخار آفرینی تیم های خود باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.