سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

گزارش موندو دیپورتیوو از مهدی طارمی: پوشکاش ایرانی، اتلتیکومادرید را تهدید می کند

گزارش موندو دیپورتیوو از مهدی طارمی: پوشکاش ایرانی، اتلتیکومادرید را تهدید می کند

رسانه اسپانیایی موندو دیپورتیوو در گزارشی مهدی طارمی را به خوانندگانش معرفی کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، از هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، پورتو امشب به همراه مهدی طارمی مقابل اتلتیکو مادرید و دیگو سیمئونه قرار می گیرد. به همین بهانه، رسانه اسپانیایی موندو دیپورتیوو گزارش کاملی از مهدی طارمی تهیه کرده است.

موندو دیپورتیوو مهدی طارمی را پوشکاش ایرانی نامیده است و به اتلتیکومادرید هشدار داده است که باید از مهاجم شماره 9 پورتو بترسند. این رسانه با تیتر پوشکاش ایرانی، اتلتیکو را تهدید می کند با اشاره به این که مهدی طارمی همان کسی است که گل فوق العاده مقابل چلسی را به ثمر رساند و این گل در نهایت بهترین گل فصل گذشته لیگ قهرمانان شد، او را پوشکاش فعلی مسابقات معرفی کرده است و گل او را یکی از بهترین گل های تمام ادوار لیگ قهرمانان نامیده است.

این رسانه در ادامه مدعی شده است که درخشش پورتو در فصل گذشته لیگ قهرمانان به مقدار زیادی به خاطر درخشش طارمی بوده است. موندو دیپورتیوو در ادامه با اشاره به این که حضور فوتبالیست های ایرانی در تیم های بزرگ اروپایی به ندرت اتفاق می افتد، اشاره ای به تجربه اندوزی طارمی در شاهین و ایران جوان بوشهر و همچنین پرسپولیس داشته است و طارمی را سفیر فوتبال کشورمان معرفی کرده است.

دیپورتیوو در ادامه به گلزنی طارمی به یوونتوس نیز اشاره ای داشته است و او را اولین ایرانی نامیده که در مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان گلزنی می کند.

نکته جالب دیگر در مورد گزارش موندو دیپورتیوو این است که رسانه اسپانیایی در معرفی طارمی او را بازیکنی معرفی کرده است که در ایران علاوه بر درخشش در اروپا به خاطر رابطه اش با سحر قریشی به شهرت زیادی رسیده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.