سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

ژکو: آماده بودم همه چیزم را برای مورینیو بدهم

ژکو: آماده بودم همه چیزم را برای مورینیو بدهم

مهاجم جدید باشگاه اینتر می گوید آماده بوده تا همه چیزش را برای مورینیو بدهد اما طولی نکشیده که اتفاقات دیگری افتاده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از آمازون پرایم، ادین ژکو مهاجم کهنه کار بوسنیایی در تابستان امسال بعد از 6 سال حضور در  رم از این تیم جدا شد و به اینتر پیوست. این مهاجم در آستانه دیدار امشب تیمش در لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید گفتگویی با آمازون پرایم داشته و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است. گفتگوی او را در ادامه می خوانید:

لقبم قوی سارایوو است
قوی سارایوو لقبی است که خودم دوستش دارم. در طول 6 سال حضورم در رم زیاد آن را می شنیدم و در ماه اخیر هم بارها آن را شنیده ام. در زمان جنگ در بوسنی کودکی بسیاری از بچه ها بسیار سخت گذشت اما مردم از آن اتفاق با قدرت بیرون آمدند و خودم انتظار نداشتم از نظر ورزشی چیزی که امروز هستم باشم.
رابطه با آگوئرو
بازیکنان قدرتمند همیشه در کنار هم هستند و من هم دوران خوبی با آگوئرو داشتم. او هم دوران خوبی با من داشت. اگر دوران من و لائوتارو هم مانند آن دوران باشد، خوشحال خواهم شد. مارتینز مهاجم بزرگی است و امیدواریم کارهای بزرگی برای اینتر انجام دهیم.
دوران حضور در رم
رم جای بسیار دشواری است. اسپالتی یکی از بهترین مربیانی بود که من داشتم. روز اول و بعد از پایان تمرینات، مرا برد تا ویدیو بازی هایم در سیتی را تماشا کنم تا بگوید در چه زمینه هایی باید بهتر شوم. خیلی روی حرکت ها و شوت هایم کار کردیم و این موضوع به من کمک کرد گلزن بهتری شوم.
کامبک مقابل بارسلونا
به خودمان گفتیم باید تلاش کنیم اما فکرش را هم نمی کردیم زدن سه گل مقابل بارسلونا آن هم بعد از شکست 4 بر 1 ممکن باشد. می خواستیم به خاطر هواداران تلاش کنیم. گل اول همه چیز را تغییر داد زیرا خیلی زودهنگام بود اما در نهایت عملکرد خوبی داشتیم.
ترک رم
انتظار نداشتم رم را ترک کنم چون یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد داشتم. به مورینیو گفتم با وجود این که در طول 6 ماه اخیر مسائل زیادی وجود داشته که مطابق میل من نبوده است اما هر کاری برای او و رم انجام می دهم. آماده بودم همه چیزم را برای مورینیو بدهم اما مسائل به شکل دیگری پیش رفت. برای مورینیو و رم احترام زیادی قائلم و فقط می توانم از این باشگاه تشکر کنم که چیزهای زیادی به من داد. قراردادم رو به پایان بود و اینتر مرا خیلی می خواست و رم هم به وضوح گفت قراردادم را تمدید نمی کند. سران رم اعتماد زیادی به من نشان دادند و چند سال پیش با ژانگ در میلان دیدار کرده بودم و از من پرسیده بود آیا می توانم بازی در اینتر را تصور کنم؟ سال گذشته بعد از بازی با اینتر او را دیدم و این زمانی بود که دیگر قهرمان شده بودند. به او تبریک گفتم و به من گفت که من هم می توانستم در این قهرمانی شریک باشم.
سیمونه اینزاگی
او در سال های اخیر کارهای بزرگی با لاتزیو انجام داده است. امیدوارم از الان به بعد هر دو ما بتوانیم به عملکرد خوبمان ادامه دهیم.
پرکردن جای لوکاکو
او در دو سال اخیر چیزهای زیادی به اینتر داد و قهرمان سری آ شد اما احساس نمی کنم برای پر کردن جای او تحت فشار هستم. فقط به اینتر و کمک کردن به تیم فکر می کنم. نمی توانم برای حضور مجدد در لیگ قهرمانان صبر کنم. آماده هستیم و دیگر نمی توانیم صبر کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.