یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

ارتش فحاش مجازی باعث اختلاف میان من و فرهاد مجیدی شد

احمد مددی: رقم قطعی رضایت نامه قائدی 1.8 میلیون دلار بود

احمد مددی: رقم قطعی رضایت نامه قائدی 1.8 میلیون دلار بود

احمد مددی، مدیرعامل استقلال تهران با حضور در شبکه تهران درخصوص مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ احمد مددی درخصوص شایعات عدم ابتلایش به کرونا گفت:

اسناد پزشکی ابتلایم به کرونا موجود است از 9 شهریور در بیمارستان خاتم بستری بودم و خیلی سخت بود. و آن هایی که می گویند به دلیل مطالبات به امارات نرفتم باید بگویم که مطالبات بازیکنان پرداخت شده است. به دلیل امورات باشگاه زودتر به کار برگشتم در حالی که پزشکان گفتند باید استراحت کنم. طبق نظر پزشک هم به امارات نرفتم.
مددی درخصوص عملکردش در استقلال گفت:

از ماه نهم سال گذشته افتخار داشتم که در استقلال حضور پیدا کنم. فکر نمی کردم که باشگاه چنین مشکلات زیادی داشته باشد. مجوز حرفه ای را توانستیم دریافت کنیم. شاید باور نکنند هواداران که چه حجمی از بدهی داشتیم. بالای 50 میلیارد تومان بدهی داشتیم. بررسی کردم و دیدم که در یک سال گذشته باشگاه با قرض اداره شده بود.
متوجه شدیم که کارگزار به تعهدات خود عمل نکرده است به همین دلیل در اقدامی بی سابقه مزایده برگزار کردیم و شرکت های وب برنده شد. توانستیم بدهی ها را پرداخت کنیم. واقعا این حجم از بدهی باتوجه به بضاعت استقلال خیلی برای ما چالش ایجاد کرد. بدهی بسیاری از بازیکنان و مربیان خارجی مثل شفر و ... را پرداخت کردم. خدا را شکر توانستیم از این چالش بالاخره خارج شویم. بدهی های ریالی هم شامل 10 سال گذشته بود. از خسرو حیدری و مجتبی جباری تا بدهی های 2 سال گذشته. این ها پرداخت شد تا بتوانیم پنجره نقل و انتقالاتی را برای لیگ بیستم باز کنیم.
در طول این 11 ماه 4 بار پنجره استقلال بسته شد و ما باز کردیم. بدهی هایی که مربوط به 4 سال گذشته بود. البته الان پنجره باز است اما دو پرونده استراماچونی و پادوانی تهدیدمان می‌کند که نگرانیم.
80 درصد راه حرفه‌ای سازی را رفتیم و در هفته آینده این امر را به سرانجام می‌رسانیم.
وی در مورد نقل و انتقالات گفت:

  از لیست فرهاد مجیدی فقط در جذب شیمبا موفق نبودیم؛ در حالی که او پیش‌قرارداد را امضا کرده بود! حتی پرداختی ها را نیز هماهنگ کرده بودیم  و حاضر شدیم که بلیت برزیل به دبی او را بگیریم که به اردو اضافه شود. اما متوجه شدیم که ایشان با فولاد وارد مذاکره مجدد شده است. من از روی تخت بیمارستان امورات جذب شیمبا را پیگیری می‌کردم. همان موقع از فولاد زنگ زدند که بازیکنان ما را نگیرید.گفتم بازار رقابت است و باید خواسته های سرمربی را اجابت کنیم. گ.یا ایشان طلب سنگینی از فولاد داشته است و به خاطر همین در فولاد ماند.
  سجاد شهباززاده را هم خود اقای مجیدی در جریان است و او قصد بازارگرمی داشت. عددی که به ما گفت اصلا با باشگاه همخوانی نداشت.
پس از جذب امین قاسمی نژاد، سیل پیام‌های تبریک و تشکر به سویم روانه شد که بهترین مدیرعامل ایران هستم ولی یک هفته بعد روی تخت بیمارستان به من توهین شد.
مددی درخصوص اختلافات پیش آمده در باشگاه گفت:

ما به این نتیجه رسیده بودیم که قائدی شرایط بازی در استقلال را ندارد. خود قائدی هم درخواست داشت که به فروش برسد.
در استقلال با پدیده ای روبرو هستیم به نام ارتش فحاش مجازی که دست از سر ما برنمی دارند. خیلی باعث اختلاف شدند و دروغ ترویج می کنند و نمی دانم که چرا دست بر نمی دارند. هواداران از خیلی مسائل بی اطلاع هستند.
وی درخصوص رقم رضایت نامه قائدی گفت:

رقم رضایت نامه قائدی 1.8 میلیون دلار به صورت قطعی است. یک مبلغ از انتقال بعدی به ما می رسد و یک سری آپشن های دیگر دارد که اگر قائدی به آن ها برسد مبلغی به ما می رسد. تمام این پول هم برای استقلال است. مذاکرات ما از 9 شب تا 9 صبحدر جریان بود و در نهایت به سرانجام رسید.
در دبی هیچکس یک ریال به ما کمک نکرد و تا آخر هزینه ها را دادیم. برخی از هزینه ها را از محل فروش قائدی دادیم و بخشی هم از منابع ما در AFC دادیم. اردوی ما 250 هزار دلار هزینه داشت. در حال حاضر از آن 1.8 میلیون 1.67 مانده است. البته مبلغ قابل توجهی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم و پیش پرداخت قرارداد پین را هم پرداخت کردیم.
وی ادامه داد:

از قایدی، این پسر استقلال ممنونم که صادقانه گفت می‌خواهم جدا شوم. آقای قائدی در این سه سال فقط دو پیشنهاد داشت. یکی آ آک یونان بود با 100 هزار یورو و دیگری شباب الاهلی با یک میلیون که ما آن را به 1.8 رساندیم. رضایت کتبی فرهاد مجیدی برای جدایی قایدی موجود است.
تا این لحظه هیچ بازیکن خارجی از سوی کادر فنی به ما معرفی نشده. هواداران بدانند اشکان دژاگه در لیست فرهاد مجیدی نبود.
زشت است برای پیشکسوت استقلال که حرف های دروغ بگویند. شما که جای مدیریت باشگاه نیستید.
وی درخصوص مصدومیت جلالی گفت:

پیش از قرارداد، پزشک معتمد ما ایشان را معاینه کرد و متوجه شدیم که مصدوم هستند. بخاطر همین مسئله به سایپا گفتیم که باید رقم انتقال را کاهش بدهید و احتمال بهم خورد قرارداد وجود دارد.
مددی درخصوص مشکل دفاع چپ استقلال گفت:

ما یک جوان خوب داریم به اسم متین کریم زاده. محمد دانشگر هم بارها در این پست بازی کرده است. صحبت از محمد نادری شد و من تعجب می کنم از اینکه برخی ها دروغ می گویند. قرارداد نادری بدون هماهنگی با من در قزوین بسته شد. من خودم از مهدی رسول پناه متوجه شدم. ایشان به من گفتند که خبر داری نادری با شما قرارداد امضا کرده است؟ رقم رضایت نامه او 50 هزار دلار است و شما با این شتاب زدگی باعث شدید که رقم رضایتنامه بیشتر شود. باشگاه کورتریک بلژیک هم بعد از این مسئله گفت که شما غیرقانونی قرارداد بستی و باید 200 هزار یورو پرداخت کنید و فعلا 100 هزار یورو پرداخت شده است. طبق توافق خود ایشان هم باید این مبلغ را بپردازند. قرارداد نادری هم یک ساله بوده است.
مددی درخصوص فرشید اسماعیلی گفت:

فرهاد مجیدی اعلام کرد که او بین بازیکنان تفرقه ایجاد می کند. می گفت که اسماعیلی نمی گذارد بازیکنان با استقلال قرارداد امضا کنند. به بازیکنان می گفت زیر فلان رقم قرارداد نبندید.
بازیکن بی اخلاق در استقلال جایی ندارد. اسماعیلی 5 مورد تخلف انضباطی داشت. ایشان بی اخلاقی را در حق استقلال تمام کردند.
باشگاه استقلال با این همه هوادار، یک ریال از دولت نمی تواند کمک بگیرد. بیشتر منابع ما از اسپانسر و ترانسفر قائدی است.
با پادرمیانی یکی از بزرگان استقلال شکایتم از اسماعیلی را پس گرفته بودم ولی از شنبه شکایتم را پیگیری می‌کنم. او یک فحاشی بزرگ و تلخی به من کرد.
احمد مددی درخصوص همکاری با فرهاد مجیدی گفت:

ما یک فصل فوتبالی مان به پایان رسید. این حق ما است که یک ارزیابی کلی به عملکرد سرمربی داشته باشیم. بررسی می کنیم و گزارش نماینده هیئت مدیره، جناب آقای مظلومی را می شنویم و تصمیم گیری می کنیم.
مددی درخصوص فسخ قرارداد رشید مظاهری گفت:

فسخ ایشان غیرموجه است. به ایشان 63 درصد پرداختی داشتیم و 20 درصد هم جریمه شدند و می شود 83 درصد. ایشان با تیم به دبی نرفت و فردای پرواز تیم رفت فسخ کرد. باید پاسخگو باشد. وکیل ایشان آمد یک مصاحبه سرتاسر دروغ کرد. از ایشان شکایت کردیم.
مددی درخصوص ریگی گفت:

قرارداد ایشان سال گذشته نازل بود. 3 جلسه با مدیر برنامه های ایشان صحبت کردیم. ما تا 700 درصد رقم قرارداد ریگی را افزایش دادیم.  من رقمی از سوی ایشان نشنیدم اما عددی که به او گفتیم چشمش را پر نکرد.
یک مدل جدید برای بستن قرارداد پیاده کردیم. ابتدا یک مبلغ پایه و بعد از آن با توجه به کارایی بازیکن و عملکردش در بازی به همراه آپشن های تیمی مثل قهرمانی مبلغی را می دهیم.
احمد مددی درخصوص قرارداد جواد زرینچه گفت:

حکم جواد زرینچه را صادر کردیم ولی همان ارتش فحاش مجازی او را از استقلال دور کرد.
مددی به احتمال استعفایش گفت:

کار کردن اینجا واقعا سخت است. تا زمانی که هستم سعی می کنم در خدمت هواداران باشم.
وی درمورد رابطه اش با هیئت مدیره گفت:

رابطه‌ام با ملکیان و مظلومی بسیار خوب است و الان هیات مدیره یکدست است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.