شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: برنامه بی نقصی برای این بازی داشتیم اما با دروازه بان قدرتمندی مواجه شدیم

سیمونه اینزاگی: برنامه بی نقصی برای این بازی داشتیم اما با دروازه بان قدرتمندی مواجه شدیم

به گزارش ایران ورزشی؛ اینتر شانس پیروزی مقابل رئال مادرید را داشت اما واکنش های خوب تیبو کورتوا مانع از گلزنی آنها شد تا آنکه رودریگو گوئس در دقیقه پایانی توانست گل برتری رئال مادرید را در جوزپه مه آتزا به ثمر برساند. سیمونه اینزاگی پس از بازی در گفتگو با Amazon prime گفت:

باید بیشتر دقت می کردیم. فقط 1 دقیقه از بازی باقی مانده بود. بیایید به جلو نگاه کنیم. به این نگاه کنیم که مقابل رئال مادرید ایستادگی کردیم. از تیم خواستم شخصیت و شجاعت داشته باشد و شاهد آن در زمین بودیم اما مقابل دروازه بانی مواجه شدیم که شکست دادن او دشوار بود. برای باشگاه، هواداران و بازیکنان که تمام توان شان را گذاشتند، متاسفم. مقابل چنین تیم هایی شما نمی توانید تمرکز خود را پایین بیاورید اما اگر همینطور بازی کنیم، من مطمئنم به دور بعدی صعود می کنیم.
باید با ایده ها و مفاهیم خودمان جلو برویم. به عملکرد تیم در زمین افتخار می کنم. اگر همینطور بازی کنیم، می توانیم خیلی جلو برویم. طبیعی است که ناراحت و متاسف هستیم زیرا همانطور که در زمین دیده شد، ما سزاوار شکست نبودیم. آنچلوتی هم همین را گفت. باید قدر موقعیت های خودمان را می دانستیم. کورتوا واکنش های فوق العاده ای داشت و بعد آنها در نیمه دوم به ما فشار آوردند. این درست است.
به نظر می رسید اینتر پس از تعویض ها ریتم خود را از دست داد؟ مثلا ماندن ژکو و بیرون رفتن لائوتارو؟

نه، من همچنان خواهان همان نگرش ابتدایی بودم. نیمه اول انرژی زیادی صرف کردیم و شانس گلزنی را از دست دادیم. می خواستم همچنان با توان بالا بازی کنیم. ما برنامه بی نقصی برای این بازی داشتیم اما با دروازه بان قدرتمندی مواجه شدیم. عملکرد ما عالی بود. متاسفیم زیرا می خواستیم هواداران شاهد نتیجه خوبی باشند. لائوتارو کارت  زرد داشت و به همین دلیل ترجیح دادم ژکو در زمین بماند. در فوتبال در یک لحظه اتفاقات رقم می خورد. نباید فراموش کنیم که مقابل رئال مادرید بازی کردیم. آنها در بین مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان هستند. ما شایسته نتیجه بهتری بودیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.