شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

کلوپ: مقابل میلان به حدی خوب بازی می کردیم که حتی خودمان هم تحت تاثیر قرار گرفتیم

کلوپ: مقابل میلان به حدی خوب بازی می کردیم که حتی خودمان هم تحت تاثیر قرار گرفتیم

لیورپول گام اول در گروه مرگ لیگ قهرمانان اروپا را محکم برداشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ یورگن کلوپ پس از این بازی در مصاحبه با BT Sport گفت:

دقیقا با همان سرعتی که لازم بود، بازی کردیم. بازی را بسیار خوب آغاز کردیم. یک عملکرد بسیار بسیار خوب و با شدت کافی و البته عاقلانه در دقایق ابتدایی بازی داشتیم و تا دقیقه ای که به خاطر نمی آورم، این عملکرد ما ادامه داشت. در دقایق پایانی نیمه اول تنبیه شدیم. اینقدر خوب بازی می کردیم که حتی خودمان هم تحت تاثیر این عملکرد قرار گرفتیم و در دفاع و حمله نظم خود را از دست دادیم.
وقتی تیم با سازماندهی لازم بازی می کند، عملکرد فابینیو فوق العاده می شود و از همه چالش ها با موفقیت بیرون می آید اما وقتی فاصله بین خطوط زیاد می شود، فابینیو نمی تواند به تنهایی مشکلات را حل کند. میلان در اواخر نیمه اول موفق به زدن دو گل شد اما همان موقع هم این احساس وجود نداشت که نمی توانیم به بازی برگردیم. در واقع تیم با تجربه تر زمین ما بودیم.
با تغییراتی در ترکیب به میدان رفتیم و بچه هایی که در ترکیب بودند، بسیار خوب بازی کردند. تقریبا هر 3 روز بازی داریم و نمی توانیم با نفرات یکسان در همه بازی ها به میدان برویم. اوریگی بسیار خوب بازی کرد. مردم فراموش می کنند که او چه بازیکن خوبی است. انتظار داشتیم در تابستان برای اوریگی پیشنهاداتی به دست ما برسد اما واضح است که مردم به اندازه کافی فوتبال تماشا نمی کنند.
در گروه بسیار سختی قرار داریم و میلان از سید 4 در این گروه است! آنها در فرم بسیار خوبی هستند و همین نکته کافی است تا اهمیت برد امشب را درک کنیم. هنوز چیزی قطعی نشده و فعلا فقط بازی ها را با یک برد آغاز کرده ایم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.