شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

پیولی: از نتیجه نگرفتن مقابل لیورپول افسوس می خوریم اما عملکرد قدرتمند ما در آنفیلد مهم بود

پیولی: از نتیجه نگرفتن مقابل لیورپول افسوس می خوریم اما عملکرد قدرتمند ما در آنفیلد مهم بود

سرمربی میلان از عملکرد شاگردانش در آنفیلد راضی است اما افسوس می خورد که دست خالی از خانه لیورپول خارج می شود.

به گزارش ایران ورزشی؛ استفانو پیولی پس از این بازی در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

لیورپول بابت شدت و کیفیت بازی خود به خصوص در 25 دقیقه ابتدایی شایسته تحسین است. توانایی بازگشت به بازی و حتی پیش افتادن را داشتیم اما پشیمانی اصلی به نیمه دوم مربوط می شود که دو گل دریافت کردیم. علاوه بر کیفیت لیورپول، ما نیز روی دو گل نیمه دوم آنها دچار اشتباه شدیم. خوشبختانه بازی های بعدی ما در این گروه (مقابل پورتو و اتلتیکو) با تیم هایی است که شدت بازی لیورپول را ندارند و قطعا در چنین موقعیت های پرفشاری قرار نمی گیریم.
در بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول در آنفیلد بازی کردیم و این یک درس ارزشمند برای آینده است که باعث پیشرفت ما می شود. انتظار داشتیم لیورپول بازی را با قدرت آغاز کند اما ما هم اشتباهاتی داشتیم چراکه نتوانستیم از پرس اولیه آنها به خوبی عبور کنیم. به مرور زمان این مشکل برطرف شد.
بازی زیبایی شد اما افسوس می خوریم که نتیجه نگرفتیم. البته همین نمایش قدرتمند در آنفیلد برای ما مهم است. آنفیلد را ترک می کنیم درحالیکه می دانیم همچنان باید به پیشرفت خود ادامه بدهیم و مشخصاً باید بیشتر روی جزییات کار کنیم. همین جزییات است که در لیگ قهرمانان اروپا تفاوت را رقم می زند.
امشب به یک دلیل باختیم و آن هم دفع توپ پشت محوطه جریمه بود که منجر به گل سوم لیورپول شد. نباید چنین کاری را تکرار کنیم. با توجه به سبک بازی لیورپول که وابسته به شدت و فضا است، می دانستیم که کمتر صاحب توپ خواهیم شد اما در چنین شرایطی وقتی مالکیت توپ را در اختیار دارید باید سریع تر از دفاع به حمله بروید و این قسمت دقیقاً اشکال ما در این بازی بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.