شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

کوچک زاده: مسعود شجاعی به درد تیم جوان ما می‌خورد

کوچک زاده: مسعود شجاعی به درد تیم جوان ما می‌خورد

مدیر تیم فوتبال نساجی بیان کرد با یارگیری‌های اخیر میانگین سنی بازیکنان ما پایین آمده است از این رو بازیکنی مثل مسعود شجاعی با تجربه‌ای که دارد به درد تیم ما می‌خورد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، فرهاد کوچک‌زاده در مورد شرایط آماده سازی تیم فوتبال نساجی گفت:

اردوی خوبی در سرعین برگزار کردیم. البته سرمای هوا کمی متفاوت بود، اما در کل به برخی اهداف خود رسیدیم و با توجه به این که در ارتفاع قرار داشتیم تمرینات هدف را پشت سرگذاشتیم. در یارگیری نیز تا حدود زیادی موفق بودیم. هر چند قیمت بازیکنان اذیتمان کرد، ولی در کل خواسته‌ها تا حدود زیادی برآورده شد. مذاکرات همچنان ادامه دارد و منتظریم در یکی دو پست دیگر هم بازیکن به خدمت بگیریم.
وی با اشاره به مذاکرات اخیر با مسعود شجاعی تصریح کرد:

مذاکراتی با این بازیکن انجام دادیم، ولی هنوز قطعی نشده است. علاوه بر این بازیکن مذاکره با کریم اسلامی نیز جریان دارد. هنوز مذاکرات ادامه دارد و دو طرف شرایط خود را مطرح می‌کند. هم باشگاه خواهان اجرای شرایط خود است و هم بازیکن می‌خواهد شروط خود را در قرارداد بگنجاند؛ از این رو هنوز به توافق نهایی نرسیدند و بر سر مسائل کلی مذاکره می‌کنند. این دو بازیکنان خوبی هستند و با توجه به تجربه‌ای که دارند به کارمان می‌آیند. در این فصل با توجه به یارگیری‌هایی که داشتیم معدل سنی تیممان پایین آمده است از این رو اگر یکی دو بازیکن با تجربه به تیم نساجی اضافه شوند به نفع ماست.
مدیر تیم نساجی درباره این که سفر سهیل مهدی به قائمشهر و بازدید از زمین ورزشگاه شهید وطنی چه نتیجه‌ای داشت گفت:

همه علاقه ما این است که در قائمشهر بازی کنیم؛ ولی با شرایط موجود بعید است کار درست پیش برود. یعنی تصمیم‌گیری در مورد تعویض یک چمن در حالی که بودجه به آنها تعلق گرفته اینقدر سخت است؟ این‌ها از پس یک تیم بر نمی‌آیند اگر مثل برخی استان‌ها چند تیم در لیگ داشتیم چه می‌کردند؟ من نمی‌دانم دلیل این تعلل چیست؟ لازم است تصمیم قاطعی گرفته شود. یعنی ما نیروی متخصص مثل سایر استان‌ها نداریم که کار انجام شود؟ فکر می‌کنم داریم، ولی هماهنگی‌ها صورت نمی‌گیرد.
کوچک‌زاده با ابراز امیدواری نسبت به وضعیت تیم فوتبال نساجی خاطرنشان کرد:

فصل قبل بد کار کردیم، ولی در این فصل برای سازماندهی بیشتر، تمرینات را زودتر شروع کردیم. از شرایط تمرینات راضی هستیم و شرایط منطقی و خوبی در فصل بدنسازی داریم. سعی کردیم فاصله استاندارد برنامه‌های تمرینی را رعایت کنیم. تنها دغدغه ما همین زمین است. ما امیدواریم بازی‌ها در قائمشهر برگزار شود، ولی تمرینات را در تهران دنبال می‌کنیم. وقتی زمین بازی نداریم توقع زمین تمرین بیهوده است. نساجی رابطه متفاوتی با تماشاگران دارد و نمی‌شود این تیم را از این شهر جدا کرد از این رو امیدوارم این وابستگی حفظ شود و همچنان بتوانیم بازی‌ها را در این شهر برگزار کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.