شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: عملکرد خوبی مقابل یانگ بویز نداشتیم و انتظارات بیشتری از خود داریم

اوله گونار سولسشر: عملکرد خوبی مقابل یانگ بویز نداشتیم و انتظارات بیشتری از خود داریم

تیم های منچستریونایتد و وست هم روز یکشنبه و در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از MEN، اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی باشگاه منچستریونایتد راجع به وضعیت ترکیب تیم خود پس از ورود کریستیانو رونالدو صحبت می کند و در این رابطه می گوید:

زندگی عادی است، ما بازیکن خوبی را به خدمت گرفته ایم. همیشه توجه زیادی به کریستیانو می شود. او با این مسائل کنار می آید و بازیکنان نیز به کار خود ادامه می دهند. بازی با نیوکاسل که با هیجان جمعیت همراه بود، رویداد بزرگی بود و از نظر من، ما در آن مسابقه عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم از شور و هیجان هواداران خود استفاده کنیم.
درباره وضعیت دیوگو دالو
بله دیوگو با دعوت شدن به تیم ملی پرتغال برای بازی های یورو، تابستان بسیار خوبی را سپری کرد. او در تیم ملی زیر 21 ساله های پرتغال عملکرد خوبی داشت و در یک فصل نیز به صورت قرضی در میلان حضور داشت که در آنجا چیزهای زیادی را آموخت. او آمادگی بدنی خود را طی این مدت حفظ کرد که این مسئله بسیار مهمی است. سعی می کنیم تا جایی که ممکن است، از توانایی های او بیشترین استفاده را کنیم. اکنون او با تجربه تر شده است. ما قصد نداریم تا هر ساله، بازیکنان را به باشگاه های دیگری قرض دهیم. جدایی قرضی دالو از تیم ما در سال گذشته، به او تجربه و زمان بازی کردن داد و از نظر من، او مقابل یانگ بویز عملکرد خوبی داشت.
درباره فرمت جدید لیگ قهرمانان اروپا
خیلی پیچیده است و مجبور نیستم تا با تک تک جزئیات آن آشنا شوم. همیشه در برابر اعمال برخی تغییرات، کمی مقاومت می شود. هنگام تشکیل لیگ قهرمانان اروپا نیز مقاومت هایی انجام شد اما اکنون لیگ قهرمانان اروپا به یک رقابت فوق العاده تبدیل شده است. این تغییرات ممکن است در جهت مثبتی اعمال شده باشند و من نمی توانم عقیده خود را به شما درباره فرمت جدید این رقابت ها بگویم. اطمینان دارم که افراد پر قدرتی که در این تغییرات نقش داشته اند، دلیل خوبی برای اعمال این تغییرات داشته اند و امیدوارم که شاهد تورنمنت بهتری باشیم.
درباره وضعیت ادینسون کاوانی
امیدوارم ادینسون در اواخر هفته بتواند تمرینات خود را آغاز کند. شاید او روز دوشنبه بتواند در تمرینات گروهی حاضر شود و به همین خاطر ممکن است در بازی روز چهارشنبه (مقابل وست هم در لیگ کاپ) به میدان برود. در سال قبل، او فصل فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشت و زمانی که مصدومیت های جزئی خود را پشت سر گذاشت و به آمادگی کامل رسید، تاثیر زیادی روی تیم ما داشت. ما فکر می کنیم که برای گرفتن بهترین بازی از کاوانی، نباید در بازگرداندن او به میادین عجله کنیم. ما ترکیب قدرتمندی را در اختیار داریم که به ما در مدیریت وضعیت مصدومیت های تیم کمک می کند. ادینسون با توجه به شخصیتی که دارد، تاثیر بسیار زیادی روی تیم ما دارد. او نمی تواند برای بازگشت به میادین صبر کند و اکنون به سختی در تلاش است.
از سولسشر درباره واکنش شاگردانش به شکست مقابل یانگ بویز سوال شد و او پاسخ داد:

در ابتدا باید صبر می کردیم تا پس از بازگشت، بازیکنان خود را ببینیم. نگرش آن ها همانطوری بود که انتظارش را داشتید. آن ها کمی ناامید شده اند اما وضعیت آن ها خیلی بد نیست و ما این را می دانیم که متحمل شکست بدی شدیم و طی 5 بازی آتی، باید 10-12 امتیاز کسب کنیم. خواهان شروع بهتری در لیگ قهرمانان بودیم اما تیم خوبی داریم و با این گروه از بازیکنان، می توانیم به روند خوب خود بازگردیم.
از سولسشر درباره روند پر فراز و نشیب منچستریونایتد سوال شد و او پاسخ داد:

خیر، این فراز و نشیب ها موجب تعجب من نمی شود. همه ما کار خود را انجام می دهیم. در رسانه ها، شما بیشتر دوست دارید تا به جای نیت ها، رفتارها و نتایج را قضاوت کنید. ما با نیت خوبی وارد میدان می شویم، با نیت خوبی تغییراتی را در ترکیب خود ایجاد می کنیم، با نیت خوبی اقدام به تکل‌زنی کرده و با نیت خوبی پاس می دهیم. با این حال، همواره این نتایج هستند که تیتر مطبوعات می شوند. خیلی کم پیش می آید که شاهد یک بازی فوق العاده خوب یا فوق العاده بد باشیم. در بیشتر مواقع، یا یک تیم عملکرد خوبی داشته و یا عملکرد آن تیم به اندازه کافی خوب نبوده است. می دانیم که انتظارات زیادی از ما وجود دارد و ما نیز انتظارات بیشتری از خودمان داریم. این را می دانیم که عملکردمان در حد استانداردهای ما نبود.
در پایان سولسشر تایید کرد که اسکات مک تومینای و الکس تلس به تمرینات گروهی منچستریونایتد بازگشته و امکان حضور آن ها در بازی مقابل وست هم وجود دارد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.