چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

ستار همدانی: استقلال خلاف الهلال، پر از استرس و آشوب بود

ستار همدانی: استقلال خلاف الهلال، پر از استرس و آشوب بود

ستار همدانی از وزیر ورزش درخواست کرده با حداکثر وسواس مدیر بعدی استقلال را انتخاب کند.

به گزارش ایران ورزشی ، ستار همدانی در خصوص شکست استقلال تهران مقابل الهلال عربستان به ایلنا گفت:

باید روراست و با صداقت گفت شکست استقلال مقابل الهلال عربستان بسیار محتمل بود. این را به این خاطر نمی‌گویم که بخواهم آنها را بزرگ کنم و بگویم تیم شکست ناپذیری هستند. دیدیم که می‌شد آن ها را شکست داد.
او ادامه داد:

به این خاطر می‌گویم شکست استقلال محتمل بود که الهلال خارج از زمین ۱۸۰ درجه برعکس استقلال عمل کرده بود و هیچ نگرانی از بابت این مسابقه نداشت اما در مقابل استقلال پر از استرس و آشوب بود.
پیشکسوت اضافه کرد:

به طور مشخص آنها برای تمام بازی برنامه داشتند و همینطور پیش از مسابقه هم موفق شده بودند اکثر بازیکنان را حفظ کرده و همینطور بازیکنانی که کادرفنی نیاز دارند را بدون بهانه جذب کنند تا ضعف‌ها را برطرف کنند.
او درخصوص انتقادات به مدیریت در باشگاه استقلال گفت:

استقلال مشکلات ریشه‌ای فراوان دارد و این را هم می‌دانند. انتخابات مدیرانی که در این مدت حضور داشته‌اند هم فقط به این مشکلات اضافه کرده و ندیدیم که به طور کلی موضوعی را برطرف کنند. به جای دعوا و درگیری باید درد استقلال را دوا کرد. برای اینکه درد استقلال دوا شود نباید تقصیر را به گردن دیگران انداخت.
همدانی با اشاره به نقش وزیر ورزش و جوانان برای انتخاب مدیریت در استقلال گفت:

خواسته همه هواداران و اعضای سابق تیم این است که فردی در این باشگاه حضور داشته باشد که دلسوز باشد و این باشگاه را عزیز بداند. در گذشته دیدیم چه مدیرانی در حال فعالیت بودند و چگونه وضعیت اسفناکی را رقم زدند. از وزیر ورزش و جوانان انتظار می‌رود حداکثر وسواس را برای انتخاب یک مدیر جدید و کاربلد در استقلال بکار بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.