شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

مورینیو پس از برد 5-1 رم مقابل زسکا صوفیه: به هیچ وجه از عملکرد تیم راضی نیستم

مورینیو پس از برد 5-1 رم مقابل زسکا صوفیه: به هیچ وجه از عملکرد تیم راضی نیستم

پس از برتری 5-1 آاس رم مقابل زسکا صوفیه در لیگ کنفرانس اروپا، ژوزه مورینیو تایید کرد از شاگردان خود راضی نیست.

به گزارش ایران ورزشی؛ مورینیو در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

به هیچ وجه از عملکرد تیم راضی نیستم. اصلا با کیفیت بازی نکردیم. در خط هافبک فاقد شدت کافی بودیم. فولبک ها به اندازه کافی به تیم حریف فشار نیاوردند. در خط دفاعی نیز دوئل های زیادی را واگذار کردیم. وقتی بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشند، یک تیم قوی می شویم. برای موفقیت در لحظات دشوار باید تیم تر شویم. البته منظورم این نیست که عملکرد تیم بد بود اما آنقدر خوب بازی نکردیم که شایسته برد 5-1 باشیم. قطعا کیفیت بیشتری از حریف داریم اما عملکرد خوبی نداشتیم.
لورنتزو پلگرینی بازیکنی با کیفیت و با استعداد است. او دیروز به من گفت که به زودی قراردادش را تمدید می کند. پلگرینی با توجه به ارتباطش با هواداران حتی قوی تر هم خواهد شد. او کاپیتان و بازیکن مهمی برای ما است.
وقتی تعداد تعویض ها 5 است، مربی گزینه های بیشتری دارد. امروز نیمکت فوق العاده ای داشتیم و توانستم به سایر بازیکنان بازی بدهم. قبلا هم گفتم نسبت به تیم های رقیب، گزینه های کمتری در پست های مختلف داریم اما اکنون زمان رشد این بازیکنان است.
آاس رم برای سومین بار در تاریخ خود، هر 6 بازی ابتدایی فصل را با برد سپری کرد؛ دو مورد قبلی به فصول 2013/14 و 2014/15 با رودی گارسیا مربوط می شود. مورینیو در این مورد افزود:

یک فصل طولانی در پیش است و باید سرعت و انرژی خود را کنترل کنیم. قبل از بازی گفتم 5 برد کسب کرده ایم و نه 50 برد. امشب می گویم 6 برد داریم و نه 60 برد. شاید در بازی بعدی بگویم 7 برد کسب کرده ایم و نه 70 برد. قبل از هر چیزی باید یک تیم بسازیم و این اشتیاق را میان خود و هواداران تقسیم کنیم. وقتی لحظات تاریک از راه می رسد که قطعا از راه خواهد رسید، آنگاه باید بیشتر خود را به عنوان یک تیم نشان بدهیم. از شرایط فعلی خوشحال هستیم اما تازه اول راه است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.