جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

آرتتا: می توانم در انتهای تونل نور زیادی ببینم

آرتتا: می توانم در انتهای تونل نور زیادی ببینم

سرمربی آرسنال معتقد است شروع ضعیف شاگردانش در مسابقات لیگ می تواند برای باشگاه خوب باشد و او نور زیادی در انتهای تونل می بیند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، با شروع فصل جدید لیگ برتر و بعد از گذشت سه هفته از مسابقات تیم آرسنال با سه شکست پیاپی و صفر امتیاز قعرنشین مسابقات بود. همین موضوع باعث شده بود سوالات زیادی در مورد آینده میکل آرتتا در باشگاه لندنی پرسیده شود اما پیروزی توپچی ها مقابل وست بروم و سپس پیروزی مقابل نوریچ باعث شد تا اندکی از فشارهای روی مربی اسپانیایی برداشته شود. آرسنالی ها برای برگشتن به بالای جدول همچنان به بردهای زیادی نیاز دارند. با این وجود آرتتا اطمینان دارد که پروژه بلندمدت او به زودی شروع به شکل گیری می کند. او در این باره گفت:

می توانم نور ر ا ببینم. اکثر اوقات بسیار مثبت نگر هستم. نور را دیده ام و اگر چه ممکن است در رسیدن به این نور فراز و نشیب هایی وجود داشته باشد اما می توانم نور زیادی را در پایان تونل ببینم.
این مربی در مورد کنار آمدن با انتقادات بعد از شکست سنگین مقابل منچسترسیتی گفت:

زندگی چیزهای زیادی برای تان می آورد و نمی توانید تصمیم بگیرید این چیزها چه باشند. کنترل برخی مسائل با شما نیست. گاهی اوقات این مسائل را نمی خواهیم اما باید در نظر بگیریم که یک فصل در پیش است و احتمالا این فصل، فصل خوبی باشد. این که چطور با این اتفاقات بد برخورد می کنید و واکنش نشان می دهید اهمیت دارد. شرایط سختی بود زیرا هواداران انتظار دیدن چیز دیگری داشتند اما چیزی که می خواهید همیشه آن چیزی نیست که رخ می دهد. هر اتفاقی به دلیلی می افتد و شاید در نهایت برای باشگاه و خود من و تمام کسانی که آن را تجربه کردند، اتفاق خیلی خوبی باشد. باید این حقیقت را باور کنیم.
آرسنال در مسابقات این هفته لیگ برتر مقابل برنلی صف آرایی خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.