جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

جانلوکا مانچینی: از دستور مورینیو سرپیچی کردم!

جانلوکا مانچینی: از دستور مورینیو سرپیچی کردم!

بازیکن باشگاه رم می گوید در جریان مسابقه از دستور سرمربی تیمش سرپیچی کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، تیم رم دیشب در اولین بازی خود در لیگ کنفرانس اروپا موفق شد زسکا مسکو را با نتیجه 5 بر 1 شکست دهد. این در حالی بود که شاگردان ژوزه مورینیو در همان 10 دقیقه ابتدایی بازی با یک گل از حریف خود عقب افتادند. جان لوکا مانچینی در این دیدار زننده گل چهارم تیمش بود. او برای زدن این گل روی صحنه کرنر جلو آمده بود و حال اعتراف می کند در این صحنه مورینیو به او دستور داده بوده عقب بماند ولی او با سرپیچی از دستور مربیش به جلو آمده و گلزنی کرده است. این بازیکن 25 ساله در این باره گفت:

مورینیو به من گفته بود هنگام کرنرها عقب بمانم اما حس کردم می توانم گل بزنم و به همین خاطر از دستور او سرپیچی کردم و  جلو رفتم و بعد از گلزنی پیش ژوزه آمدم و این موضوع را با او در میان گذاشتم.
مربی پرتغالی و کادر فنی او بعد از این اتفاق به شدت خندیدند. مورینیو، سرمربی رم بعد از این بازی در توصیف این اتفاق در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت:

  وقتی بازیکنی از شما می خواهد برای کرنر به محوطه جریمه برود و شما به او جواب منفی می دهید اما او جلو می رود و گلزنی می کند، فقط می توانید بخندید.
مانچینی در ادامه در مورد مورینیو گفت:

او  ذهنیتی جدید به تیم آورده است. از همان روز اول در تمرینات به ما گفت از ما چه می خواهد. حتی در یک جلسه تمرین هم کار آسانی نداریم. دوست دارد هر چه می داند به ما یاد دهد و کاری می کند همه حس مهم بودن پیدا کنند. حضور او در تیم مثبت است و اگر چه می دانیم تازه در آغاز کار قرار داریم، در حال ساخت تیمی اصولی هستیم. می دانیم باید بهتر شویم و بازی به بازی پیش می رویم. گل خوردن در شروع مسابقه اتفاق ایده آلی نیست.باید بهتر شویم.
رم از زمان حضور مورینیو در این تیم از 6 بازی 6 برد به دست آورده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.