جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

هیگواین: 26 گل زدم اما سران رئال بنزما و کاکا را خریدند

هیگواین: 26 گل زدم اما سران رئال بنزما و کاکا را خریدند

مهاجم آرژانتینی سابق باشگاه رئال مادرید در مورد دوران حضورش در این تیم صحبت کرده است

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از ESPN، گونزالو هیگواین که این روزها در لیگ آمریکا توپ می زند، در مصاحبه ای در مورد دوران حضورش در رئال مادرید و رقابت سنگین حاضر در این تیم صحبت کرده است. صحبت های این مهاجم آرژانتینی را در ادامه می خوانید:

آغاز کار در رئال مادرید
قرار نبود در تیم اصلی بازی کنم. آنها مرا برای تیم دوم خریده بودند. حتی این احتمال هم وجود داشت که به تیمی دیگر قرض داده شوم. پدرم در هواپیما به من گفت: تنها چیزی که از تو می پرسم این است که نمی ترسی؟ هیچوقت نترس... این جمله در ذهنم باقی ماند. وقتی رسیدیم. با تیم اول تمرین کردم و در جلسه دوم تمرین کاپلو به من گفت در کنار ما می مانی. بعد از سه یا چهار روز در ترکیب فیکس تیم برای جام حذفی بودم و در سمت راست زمین بازی کردم.
سختی های حضور در رئال در سن 18 سالگی
حتی یک ذره هم انتظار حضور در رئال مادرید را نداشتم. انتظار نداشتم 6 ماه در ریور بازی کنم و بعد به رئال مادرید بیایم. انتظار داشتم چند سالی در ریور بازی کنم و بعد به اروپا بروم. ماندن در رئال مادرید خیلی سخت بود. حضور در ترکیب تیم در سن 18 سالگی خیلی سخت است. در آن زمان ارزش این مساله را درک نمی کنید و حالا بعد از گذشت سال هااست که می بینیم یکی از برترین گلزنان تاریخ رئال مادرید هستم. رویای بازی در اروپا را داشتم اما چنین دوران حرفه ای را تصور نمی کردم. 
رابطه با بنزما
با بنزما رقابتی سالم داشتم. سالی که رونالدو را خریدیم او 27 گل زد و من 26 گل. ساال بعد آنها بنزما و کاکا را خریدند. آنجا بود که به خودم گفتم باید چند گل بزنم؟ کریم به ترکیب آمد و باعث شد من و او هر دو بهترین نسخه خودمان را ارائه دهیم. او یک شماره 9 استثنایی است.
بازگشت به تیم ملی
این موضوع از نظر من شدنی نیست. سال ها در این تیم بازی کردم اما در حال حاضر اصلا به تیم ملی فکر نمی کنم. در مقطعی دیگر از زندگی ام هستم و زمان کمی تا پایان دوران بازی ام باقی مانده است. خودم را درگیر بازگشت نمی کنم. در حال حاضر اصلا به فکر خودم نیستم و هر کاری می کنم به خاطر دخترم است. این روزها، خانواده اولویت من است. این روزها حاضرم هرکاری در دنیا بکنم تا لبخند دخترم را ببینم.
زندگی در میامی
بازی کردن در کنار برادرم بهترین اتفاق است. فوتبال ما را از هم جدا کرد و حالا دوباره کنار هم آورده است. بازی در کنار او عالی است. روز قبل این که مادرم فوت کنم، برادرم به من پاس داد و من گل زدم و مادرم این صحنه را دیده بود. این رویای او بود.
آینده مسی
مرا به دردسر نیاندازید. چیزی در مورد او یا آمدنش به لیگ آمریکا نمی دانم. یک سال از قرارداد خودم باقی مانده است و فکر می کنم قرارداد لئو با پاریس دو یا سه ساله باشد. فکر نمی کنم بتوانیم در کنار هم بازی کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.