جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

بازی با یوونتوس؟ نمی خواهم فکر کنم سوپرمن هستم

ابراهیموویچ: برای تشکیل سوپرلیگ چرا کسی نظر بازیکنان را نخواست؟

ابراهیموویچ: برای تشکیل سوپرلیگ چرا کسی نظر بازیکنان را نخواست؟

زلاتان ابراهیموویچ خوشحال است آن دسته از بازیکنان میلان که تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را نداشتند، طعم حضور در این رقابت ها را چشیدند

به گزارش ایران ورزشی؛ زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم باتجربه میلان که به زودی 40 ساله می شود، از این که هم تیمی هایش با بازی مقابل لیورپول حضور در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کردند، خوشحال است و البته این درحالی است که خودش این دیدار را به علت آسیب دیدگی تاندون آشیل از دست داد. به گزارش مارکا، ابراهیموویچ در یک کنفرانس خبری درباره این موضوع و ماجرای سوپرلیگ صحبت کرد:

پس از سال ها میلان دوباره در لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد و برای هم تیمی هایم خوشحالم چون آن ها بالاخره می دانند بازی در این رقابت ها چه حسی دارد. یادم می آید وقتی در رختکن از هم تیمی هایم پرسیدم چند نفر از شما در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده اید، دو یا سه نفر دست شان را بالا بردند. فکر می کردم شوخی می کنند اما این حقیقت داشت. سوپرلیگ؟ وقتی کووید 19 شروع یافت، باشگاه ها از نظر اقتصادی ضرر کردند و سعی کردن یک راه حل سریع برای جبران ضررها بیابند. با این حال هیچ کس از بازیکنان چیزی نپرسید. این باید سوال اولی بود که از ما می پرسیدند: "می خواهید در این رقابت ها بازی کنید یا نه؟" بنابراین هرکسی که سوپرلیگ را ساخته، از همان اول اشتباه کرده است زیرا منِ بازیکن کسی هستم که باید به میدان بروم.
زلاتان ابراهیموویچ  در خصوص احتمال حضورش در بازی با یوونتوس گفت:

در تورین حاضر خواهم بود؟ باید ببینیم چه می شود. بر کسی پوشیده نیست که من مشکل تاندون دارم و نمی خواهم ریسک کنم. می خواهم کل فصل آماده باشم و دیگر نمی خواهم فکر کنم که یک سوپرمن هستم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.