یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

هررا: ام باپه دو هفته قبل از پایان نقل و انتقالات به من گفت می ماند

هررا: ام باپه دو هفته قبل از پایان نقل و انتقالات به من گفت می ماند

هافبک اسپانیایی باشگاه پاری سن ژرمن می گوید، ام باپه دو هفته قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی به این بازیکن گفته است که قصد دارد در تیم پاریسی بماند.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از El Larguero، آندر هررا، هافبک اسپانیایی باشگاه پاری سن ژرمن یکی از بهترین بازیکنان تیمش در فصل جاری بوده و توانسته در تنها 7 بازی 4 گل بزند و 2 پاس گل دهد. او در مصاحبه ای با El Larguero در مورد مسائل مختلف باشگاهش از جمله جدا نشدن ام باپه، جذب مسی، راموس و مسائل مختلف دیگر صحبت کرده است. گفتگوی او را در ادامه می خوانید:

مثلث خط حمله
فعلا که من بهترین گلزن تیم هستم. به آنها گفتم اگر این اتفاق برای مدت زمانی طولانی ادامه داشته باشد، خیلی بد خواهد بود. ام باپه، مسی و نیمار از بازی در کنار هم لذت می برند و حتی با وجود این که شاید توپ را به ما پاس ندهند اما ما هم از تماشای بازی این سه نفر لذت می بریم. در بازی مقابل بروخه برای اولین بار هر سه نفر در کنار هم قرار گرفتند و با وجود تساوی خوش بین هستیم.
جذب مسی
در فوتبال چند مدل رهبر وجود دارد. کاپیتانی که به تیمش دلگرمی می دهد و همچنین افرادی که با رفتارشان تیم را رهبری می کنند. لئو چنین خصوصیتی دارد. از وقتی به پاریس آمده، اولین کسی است که در تمرینات حاضر می شود. همین که در شوخی های تیم حاضر نمی شود خودش مثالی از رهبری او است. بازیکنان جوان با دیدن او می گویند. اگر بهترین بازیکن دنیا این طوری است ما هم باید راه او را دنبال کنیم. حضور او در پاری سن ژرمن مرا خیلی شگفت زده کرد. دیدن او و همچنین سرخیو راموس در پیراهن تیم دیگری به جز بارسلونا و رئال مادرید سخت است.
راموس
هنوز در کنار هم بازی نکرده ایم اما عطش زیادی برای بازی کردن دارد. او یک رهبر و یک برنده است. واقعا دوست داریم به ترکیب تیم اضافه شود. مطمئنم وقتی برگردد، مهره مهمی برای تیم خواهد بود.
ماندن ام باپه
می دانستم این اتفاق می افتد. همه در باشگاه دائما می گفتند ام باپه می ماند. دو هفته قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از او سوال کردم و گفت همین جا می مانم. چیزهایی که در رسانه ها گفته می شد با اتفاقاتی که در باشگاه می افتاد در تضاد بود. اتفاقاتی که این فصل می افتد ممکن است نظر ام باپه در مورد ماندن را تغییر دهد.
بازگشت به تیم ملی 
در آرزوی این اتفاق هستم. دوست دارم نماینده کشورم باشم. با وجود این که در باشگاه های بزرگی بازی کرده ام اما از این که تنها دو بار برای تیم ملی کشورم به میدان رفته ام خوشحال نیستم. به نظرم مربی با من مشکل شخصی ندارد و باید با نمایش های خوبم او را متقاعد کنم که مرا به تیم ملی دعوت کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.