یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

گلزن نروژی فرصت شاد کردن یک پسر بچه را از دست داد

بازیکن جبل الطارق خطاب به ارلینگ هالند: کلاس خریدنی نیست!

بازیکن جبل الطارق خطاب به ارلینگ هالند: کلاس خریدنی نیست!

ریس استایچ، مهاجم باشگاه هدنسفورد تاون انگلیس و تیم ملی جبل الطارق علیه ارلینگ هالند، مهاجم جوان دورتموند و تیم ملی نروژ دست به افشاگری زد و از مغرور بودن او گفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  مارکا، در بازی های ملی مارس 2021، تیم های ملی نروژ و جبل الطارق به مصاف هم رفتند که نروژ با حساب سه بر صفر پیروز شد اما ارلینگ هالند گلی به ثمر نرساند. الکساندر سورلوت، کریستین ثورسفدت و یوناس اسونسون گلزنان نروژ در آن دیدار بودند. ریس استایچ، مهاجم جبل الطارق در مصاحبه با سان، داستان ارلینگ هالند و ندادن پیراهنش به روی چیپولینا، کاپیتان تیم ملی کشورش را تعریف کرد:

در بازی ماه سپتامبر مقابل نروژ در اسلو، هیچ کس پیراهن ارلینگ هالند را نخواست و نادیده اش گرفتیم. در ماه مارس، روی چیپولینا کاپیتان ما پس از بازی پیراهن ارلینگ هالند را خواست. روی به او گفت پسر کوچک من هوادار پر و پاقرص توست، ممکن است پیراهن هایمان را عوض کنیم؟ هالند کمی به او نگاه کرد، خندید و رفت! او پول زیادی دارد و می تواند چیزهای زیادی را بخرد اما کلاس خریدنی نیست. شاید بزرگنمایی رسانه ها، روی ذهن او اثر گذاشته است. هالند فرصت این را داشت روز، ماه یا حتی سال یک پسر بچه را بسازد اما او به راحتی نه گفت.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.