جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

مدیر با مربی زاویه داشته باشد، موفق نمی شویم

بهزاد غلامپور: از الهلال ترسیدیم؟ رفته بودیم ببریم

بهزاد غلامپور: از الهلال ترسیدیم؟ رفته بودیم ببریم

مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال گفت: اگر بگذارند استقلال کارش را انجام بدهد مطمئنا می توانیم شانس قهرمانی داشته باشیم ولی اگر مدیریت با بازیکنان و کادر فنی زاویه داشته باشند کار سخت می شود

به گزارش ایران ورزشی ؛ بهزاد غلامپور در مورد شکست استقلال برابر الهلال به رسانه طرفداری گفت:

به نظر من تیم خیلی دیر جمع شد و بازیکنان زیادی که به این تیم آمدند نتوانستند هماهنگی لازم را داشته باشند.  4 ملی پوش استقلال 4 روز مانده به بازی اضافه شدند و شرایطی نبود که بتوانیم آنها را با هم هماهنگ کنیم.
او ادامه داد:

شنیدم عده ای گفته اند الهلال را خیلی بزرگش کردند ولی آنقدر هم تیم خوبی نبود، اتفاقا ما رفته بودیم الهلال را ببریم و این را تمام بازیکنان که در جلسه فنی حضور داشتند هم می توانند شهادت بدهند. ما روی اشتباهات فردی گل دریافت کردیم و در کل موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.
مربی دروازه بان های استقلال در مورد اینکه عده ای اعتقاد دارند استقلال در فصل نقل و انتقاالات تقویت که نشده هیچ، نسبت به فصل قبل ضعیف تر هم شده است، گفت:

دیگر خودتان شرایط را می دانید، برای بازی با الهلال بازیکنان فیکس ما در دور گروهی مثل فرشید اسماعیلی، رشید مظاهری، مسعود ریگی، شیخ دیاباته، هروویه میلیچ، محمد نادری و مهدی  قائدی رفته بودند و این بازیکنان تاثیرگذارترین نفرات تیم ما بودند. به جرات می گویم اگر مجیدی جلسه نمی گذاشت هیچکس با استقلال قرارداد نمی بست. خیلی ها به خاطر فرهاد مجیدی قرارداد بستند چون او از جیبش به بازیکنان پاداش پرداخت می کرد و یک فصل آنها را حمایت کرده بود.
غلامپور در مورد اینکه مددی و ملکیان در روزهای اخیر اختلاف با مجیدی را علنی کرده اند، گفت:

این دو نفر اختلاف ها را علنی کرده اند و بهتر است از خودشان سوال کنید، بالاخره آنها اختیار باشگاه را دارند و می توانند هر کاری انجام بدهند.
او در مورد صحبت های تند محمود فکری علیه فرهاد مجیدی هم به یک پاسخ کوتاه اکتفا کرد:

جواب ایشان را نمی دهم.
مربی دروازه بان های استقلال در پاسخ به این سوال که آیا استقلال شانسی برای قهرمانی دارد یا نه هم گفت:

اگر بگذارند استقلال کارش را انجام بدهد مطمئنا می توانیم شانس قهرمانی داشته باشیم ولی اگر مدیریت با بازیکنان و کادر فنی زاویه داشته باشند کار سخت می شود. الان مدتی است که اسپانسر استقلال قایم شده است و اگر پای کار باشد چرا نتوانیم موفق شویم؟  اگر از پشت خراب کاری بشود نتیجه ای حاصل نمی شود و  دودش در چشم هوادار می رود.
غلامپور می گوید نقل و انتقالات استقلال همچنان ادامه دارد:

معلوم است ما مهاجم و هافبک می خواهیم. ارسلان را هم به زور نگه داشتیم و خودتان می دانید ما اصلا مهاجم و هافبک طراح نداریم. از نظر من حتما باید بازیکن بگیریم.
مربی دروازه بان های استقلال در مورد وضعیت فرشید اسماعیلی هم گفت:

فرهاد مجیدی همه بازیکنانی را که می خواست برای آنها به باشگاه نامه زده است و اسناد آن هم موجود است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.