جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

گواردیولا: از حرف هایم پس از بازی با لایپزیش پشیمان نیستم

گواردیولا: از حرف هایم پس از بازی با لایپزیش پشیمان نیستم

گواردیولا می گوید از صحبت های او پس از بازی با لایپزیش مبنی بر تعداد کم هواداران در استادیوم اتحاد، سو برداشت شده است

به گزارش ایران ورزشی؛ پس از پیروزی 6-3 منچسترسیتی مقابل لایپزیش در لیگ قهرمانان اروپا، پپ گواردیولا پس از بازی گفت تعداد کم هواداران در استادیوم اتحاد او را ناامید کرده و امیدوار است در بازی برابر ساوتهمپتون، هواداران بیشتری به استادیوم بیایند. این صحبت های گواردیولا، هواداران منچسترسیتی را ناراحت کرده است. به گزارش وب سایت منچسترسیتی، گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل ساوتهمپتون به دفاع از خود پرداخت:

از اظهاراتی که پس از بازی با لایپزیش داشتم، اصلا پشیمان نیستم. تفسیر یعنی تفسیر و من مسئول تفسیر بقیه نیستم. قرار نیست بابت حرف هایی که زدم، عذرخواهی کنم چون اصلا حرف اشتباهی نزدم. من فقط درباره اتفاقی که افتاد، تعجب کردم. این اولین باری نیست که چنین اتفاقی در دوران حرفه ای من می افتد. سه روز بعد از بازی سخت مقابل لایپزیش، مقابل ساوتهمپتون قرار می گیریم. این بازی سخت است و ما به حمایت هواداران خود نیاز داریم. مهم نیست چند نفر می آیند اما هواداران را دعوت می کنم به استادیوم بیایند و بازی تیم را ببینند چون به حمایت هواداران نیاز داریم. پس از پنج فصل، هواداران منچسترسیتی از حرف های من سو برداشت کردند و این عجیب است. کوین پارکر، مسئول کانون هواداران منچسترسیتی باید نظرات را بازبینی کند اما از او عذرخواهی نخواهم کرد. ساوتهمپتون حریفی سرسخت است و از هواداران خواستم کمک مان کنند اما از حرف های من سوبرداشت شد. وقتی اشتباهی کنم، عذرخواهی می کنم اما اگر اشتباه نکنم، دلیلی برای عذرخواهی وجود ندارد. هواداران سیتی را دوست دارم.
پپ درباره رویارویی با ساوتهمپتون گفت:

  سعی می کنیم بهتر بازی کنیم. می دانیم بازیکنی نداریم که بتواند در فصل 25 گل بزند و باید گل ها را میان تمام بازیکنان تیم، پخش کنیم. مثلا چهارشنبه دیدیم ناتان آکه از خط دفاعی گل زد. ساوتهمپتون تیمی سرسخت است که مقابل منچستریونایتد خوب بازی کرد و یکی از سرسخت ترین حریفان ما در فصل گذشته بود. می دانم تیم هازن هوتل، شبیه به لایپزیش است. آن ها بسیار سریع و سازمان یافته هستند.
سرمربی سیتی درباره در دسترس نبودن لاپورت و استونز افزود:

  استونز و لاپورت در بازی فردا غایب خواهند بود. استونز برای ما بازی نکرد و در عوض 90 دقیقه بازی برای انگلیس انجام داد که با مصدومیت برگشت. لاپورت با گرفتگی عضلانی خفیفی از تیم ملی اسپانیا برگشت اما می خواست جلوی لسترسیتی بازی کند. پس از بازی، گرفتگی او بیشتر شد و چون که نمی خواهیم روی لاپورت ریسک کنیم، فردا به او بازی نمی دهیم. نمی دانم این دو به بازی با ویکامب یا چلسی می رسند یا نه اما امیدوارم آن ها پس از این بازی ها، کاملا آماده باشند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.