شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

علیرضا مرزبان: اینکه می گویند سپاهان ریخت و پاش کرده، فرار رو به جلو است

علیرضا مرزبان: اینکه می گویند سپاهان ریخت و پاش کرده، فرار رو به جلو است

مربی سپاهان درخصوص شرایط تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ علیرضا مرزبان پس از برتری 4 بر یک مقابل نساجی در مورد اینکه آیا سپاهان امسال هم مدعی جدی قهرمانی است، اظهار داشت:

تیمی که سال گذشته توانسته 65 امتیاز بگیرد، باید دوباره هدفمند به طرف جلو حرکت کند. تنها ما مدعی قهرمانی نیستیم. تیم‌های دیگری هم هستند که کیفیت بالایی دارند. باید در هر دیدار تمرکز بالا داشته باشیم و بازی به بازی حرکت کنیم. مسابقه امروز که 4 بر یک شد، برای این بود که بازیکنان احساس بهتری پیدا کنند.
 وی افزود:

الان در دوران بدنسازی هستیم و از بازیکنان انتظار زیادی نداریم اما با کیفیت کاری و همبستگی که دارند، فوق العاده به ما کمک می‌کنند و نشان می دهند برای رسیدن به یک هدف خوب متحد هستند. باید صبر داشته باشیم.
مربی سپاهان در مورد اینکه سپاهان امسال مسابقات آسیایی را در هم پیش دارد، گفت:

این موضوع طبیعتا انگیزه بهتری به بازیکنان می‌دهد. ما این را به عنوان نکته منفی نمی‌بینیم بلکه خیلی هم مثبت است چون بازیکنان می‌توانند در آسیایی شرایطشان را تغییر بدهند و در دید باشند. فلسفه کاری را به سمتی بردیم که در هر پست بتوانیم دو بازیکن خیلی خوب داشته باشیم تا به بازیکنان به اندازه کافی استراحت بدهیم. هدفمند کار می‌کنیم و روی خط خوبی در حرکت هستیم.
مرزبان در مورد عملکرد سپاهان در بازار نقل و انتقالات عنوان کرد:

ما سه ملی پوش از دست دادیم. اینکه می‌گویند سپاهان ریخت و پاش کرده، واقعیت ندارد. این فرار رو به جلویی است که از طرف بعضی انجام می‌شود. ما کاپیتان و گلر تیم ملی را از دست دادیم. محبی را به عنوان ملی پوش از دست دادیم. به جای آن‌ها سه بازیکن جدید گرفتیم. بازیکنانی را انتخاب کردیم که فلسفه کاری ما را می‌پذیرند و می‌دانند چه می‌خواهیم. به خاطر همین از بازیکنانی که گرفتیم فوق العاده خوشحالیم چون از نظر شخصیتی بازیکنان مثبتی هستند و می‌توانند به ما کمک کنند.
وی در مورد هجمه هایی که علیه سپاهان در خصوص نقل و انتقالات مطرح شد، اظهار داشت:

وقتی اهداف بزرگی را تعقیب می‌کنید، طبیعتا باید بازیکنانی بگیرید که بتوانید به آن اهداف برسید. برای رسیدن به یک هدف بزرگ احتیاج به تکامل تیمی داریم. این کاری است که انجام می‌دهیم. احساس خیلی خوبی را به تیم داریم. می‌خواهیم نماینده خیلی خوبی برای مردم ایران در آسیا باشیم و آبروداری کنیم. به همین خاطر سعی کردیم بازیکنانی را به خدمت بگیریم که کیفیت لازم را دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.