جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

یوردی کرایوف تمایلی به جانشینی رونالد کومان ندارد

یوردی کرایوف تمایلی به جانشینی رونالد کومان ندارد

مشاور ورزشی بارسلونا نمی خواهد رابطه صمیمانه اش با سرمربی کنونی باشگاه را خراب کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، اگر بارسلونا طی چند بازی آینده نتواند عملکرد خوبی داشته باشد، ممکن است خوان لاپورتا تصمیم به ایجاد تغییراتی در کادر فنی تیم بگیرد و این به معنای پایان همکاری بلوگرانا با رونالد کومان خواهد بود. حتی اگر رونالد کومان هم از بارسلونا اخراج شود، پیدا کردن جانشین برای او کار آسانی نخواهد بود.

عنوان شده که یوردی کرایوف، گزینه مدنظر خوان لاپورتا برای جانشینی کومان است اما کرایوف تمایلی به نشستن روی نیمکت بارسلونا ندارد. یوردی کرایوف که در این لحظه پست مشاور ورزشی را در باشگاه بارسلونا بر عهده دارد، چند ماه قبل راجع به این سناریو گفته بود:

ایده برکناری کومان نه در ذهن من و نه ذهن هیچ کس دیگری در باشگاه وجود ندارد. اگر روش من این بود، خیلی قبل تر از این قبلا توافق می کردم که به اسپانیا برگردم. نه به این موضوع اشاره ای کردم و حتی در برنامه من هم وجود ندارد. حدود 30 سال است که رونالد را می شناسم و او می داند که می تواند روی کمک من حساب کند.
کومان مدت هاست که رابطه صمیمانه ای با خانواده کرایوف دارد و از دوستان نزدیک یوردی کرایوف محسوب می شود. مشاور ورزشی به همین دلیل دوست ندارد که رابطه خودش را با سرمربی فعلی بر سر این موضوع خراب کند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.