شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

مویس: لینگارد هیچوقت در آستانه بازگشت به وست هم نبود

مویس: لینگارد هیچوقت در آستانه بازگشت به وست هم نبود

سرمربی وست هم می گوید بازیکن منچستریونایتد هیچوقت در این تابستان در آستانه بازگشت به جمع چکش ها نبوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، جسی لینگارد، بازیکن باشگاه منچستریونایتد در نیم فصل دوم فصل گذشته به طور قرضی به وست هم رفت و در 16 بازی برای این تیم توانست 9 گل به ثمر برساند. همین اتفاق باعث شد تا سران وست هم علاقه زیادی به نگه داشتن این بازیکن نشان دهند. حال دیوید مویس، سرمربی وست هم می گوید اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد در این تابستان هیچوقت قصد فروش لینگارد را نداشته است. او در این باره گفت:

سولسشر همان اوایل پنجره نقل و انتقالات برایم مشخص کرد که قصد دارد لینگارد را نگه دارد. به همین خاطر از همان اوایل پنجره نقل و انتقالات می دانستم که لینگارد در منچستریونایتد می ماند. شایعات زیادی می شنیدم اما گفتگویی خصوصی با اوله داشتم و او گفت که لینگارد در الدترافورد می ماند. 
در حالی که قرارداد لینگارد در پایان این فصل با منچستریونایتد به پایان می رسد. سولسشر هفته پیش از علاقه اش به نگه داشتن این بازیکن در الدترافورد برای مدت زمانی طولانی صحبت کرده است. مویس در مورد این که آیا در ژانویه دوباره برای این بازیکن اقدام می کنند یا نه هم گفت:

نمی توانم راجع به بازیکن سایر باشگاه ها صحبت کنم زیرا اینجا این کار را انجام نمی دهیم اما چون جسی مدتی در باشگاه ما بوده است، فکر می کنم تمام چیزی که می توانم بگویم این است که او نقش زیادی در تیم ما داشت و از حضور او در تیم مان لذت بردیم. امیدوارم جسی به دوران حضورش در اینجا و خوش آمدگویی گرم بازیکنان به او فکر کند و شاید شرایط عوض شود. او بازیکن فوق العاده ای برای ما بود اما مربی تیمش به من گفت که می خواهد او را نگه دارد و همین اتفاق هم افتاد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.