سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

سعید عزیزیان: فکری از مجیدی ناراحت است

سعید عزیزیان: فکری از مجیدی ناراحت است

مربی فصل قبل دروازه‌ با‌ن های استقلال درباره اظهارات محمود فکری علیه فرهاد مجیدی گفت: اگر شما را بکوبند، اذیت کنند و علیه شما حرف بزنند دلچرکین نمی‌شوید؟

به گزاش ایران ورزشی، سعید عزیزیان درباره کدورت میان فکری و مجیدی و وضعیت این روزهای استقلال صحبت کرد.

سعید عزیزیان در رابطه با شرایط استقلال و پرسپولیس و شانس موفقیتشان در فصل آینده لیگ برتر به میزان گفت:

این دو تیم همیشه خوب بودند. از حالا نمی‌توان گفت کدام تیم در لیگ بیست‌ و یکم موفق‌تر عمل می‌‌کند، باید بگذاریم بازی‌ها شروع شود و بعد نظر قطعی دهیم. گل محمدی توانسته یارگیری‌های خوبی داشته باشد. باید عملکرد ستاره‌هایی که جذب کرده اند را دید، چون تا با تیم هماهنگ شوند زمان می‌برد.
مربی فصل قبل دروازه‌با‌های استقلال در رابطه با این سوال که آیا اگر در استقلال می‌ ماندید و تغییرات صورت نمی‌گرفت نتایج بهتری کسب می‌شد یا نه، تصریح کرد:

معلوم نیست شاید بهتر می‌شد و شاید هم نه. خب اوایل فصل همه تیم‌ها مشکلات دارند. ما وقتی آمدیم زمان کمی برای بدنسازی داشتیم و عملا به بدنسازی نرسیدیم، تا بازیکن‌های جدید و قدیم با هم هماهنگ شوند نیز زمان لازم بود. اما با توجه به یک "نیم‌فصل" نتیجه بدی نگرفتیم.
عزیزیان افزود:

بعد هم مشکلاتی به وجود آمد که همه در جریان هستند و مدیریت تصمیم گرفت این کادر نباشد. ما هم احترام گذاشتیم. برای هواداران فرقی نمی‌کند چه کسی سرمربی باشد، آنها دوست دارند تیم بالای جدول باشد که ما هم نتایج خوبی به دست آوردیم که اگر می‌ماندیم نتایج بهتری هم می‌گرفتیم.
فکری از مجیدی دلچرکین است

عزیزیان در رابطه با صحبت‌های محمود فکری علیه فرهاد مجیدی، عنوان کرد:

من چون پیگیری نمی‌کنم نمی دانم چه کسی درباره چه کسی چه گفته اما حتما چیزی بوده که فکری گفته است. اگر شما را بکوبند، اذیت کنند و علیه شما حرف بزنند دلچرکین نمی‌شوید؟
مربی فصل قبل دروازه‌با‌های استقلال با اشاره به اینکه هر کسی بیاید یک وسیله است گفت:

ما همه می‎آییم و می‎رویم، از مدیر گرفته تا بازیکنان، چه کسی برای تیم‌ باقی می‌ماند؟ فقط هوادار. این خانه برای ما نیست. این خانه را دست ما امانت دادند تا از آن مواظبت کنیم. من اگر کسی بد باشد و یا خوب باشد بدون تعارف می‌گویم، فکری دلش پاک است. او استقلال را دوست دارد و می‌خواهد تیم نتیجه بگیرد همین و همین.
از استقلال طلبکارم

عزیزیان در رابطه با طلبش از استقلال گفت:

حدود ۳۵ درصد طلبم از استقلال مانده است. قرار بود واریز شود که نشد و من هم شکایت کردم. بابت طلبم با مددی تماس گرفتم، پیام داد در اسرع وقت تماس با شما می‌گیرم که تماس نگرفت. من هم شکایت کردم تا به حقم برسم. اگر جواب می‌داد شکایت نمی‌کردم. وقتی کسی قرارداد امضا کرده باید سر حرفش باشد.
عزیزیان با اشاره به اینکه هم بازیکن و هم باشگاه باید به اصول کاری پایبند باشند، در رابطه با جدایی رشید مظاهری از استقلال عنوان کرد:

باید دید در بند قرارداد مظاهری چه بوده یا چه چیزی اضافه شده که او توانسته یک طرفه قراردادش را فسخ کند! چرا رفتنش را نمی‌توان فهمید؟ باید شفاف‌سازی کرد که چرا از استقلال رفته است. این چیزی است که همه می‌خواهند بدانند و نباید چیزی یواشکی باشد. بازیکن یا باشگاه نباید هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.
میان حسینی و مظاهری کدورت بود، اما درگیری نه!

مربی فصل قبل دروازه‌با‌های استقلال در پاسخ به این سوال که در در فصل گذشته میان مظاهری و حسینی اختلاف بود یا نه گفت:

بالاخره در هر تیمی اختلاف هست. در هر پستی ممکن است مشکل و کدورت پیش‌ آید. میان گلر‌ها هم گاهی اختلاف به وجود می‌آید. همه شان بچه‌های خوبی بودند، هیچ وقت درگیری و مشکل آنچنانی میانشان وجود نداشت.
شاد کردن دل هوادار مهمتر از پرسپولیس یا استقلالی بودن است

عزیزیان در پایان در پاسخ به این سوال که شما پرسپولیسی هستید یا استقلالی، افزود:

همه این سوال را از من می‌پرسند ما به واسطه شغلمان مجبوریم در تیم‌های مختلف کار کنیم و باید با جان و دل کار کنیم. من را در هر تیمی بگذارند گرایشم به سمت آن تیم می‌رود. مدت کوتاهی در استقلال بودم، چندین سال هم در پرسپولیس کار کردم و هر دو تیم را دوست دارم. پرسپولیس یا استقلال فرقی ندارد مهم این است تیم دل هوادار را شاد کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.