دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

توخل: هرگز هری کین در لیست چلسی نبوده است

توخل: هرگز هری کین در لیست چلسی نبوده است

سرمربی آلمانی صحبت های جدیدی در مورد هری کین انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ توماس توخل سرمربی آلمانی چلسی در مصاحبه ای با تلگراف در مورد هری کین و انتقالش به منچسترسیتی و همچنین حضور او در لیست خریدهای چلسی در این تابستان صحبت کرده است.

ما هرگز فهرستی با نام او نداشتیم و من هرگز پیش گرانوفسکایا نرفتم تا به بگویم او را بخرد. همیشه در اطراف این بازیکنان افراد زیادی وجود دارد که با آن ها صحبت می شود اما بین چلسی و کین هیچ جیز جدی نشد.
پیوستن کین به سیتی

من فکر می کردم این اتفاق می افتد اما نشد. از این انتقال نمی ترسیدم، اگر این اتفاق می افتاد من بسیار علاقه مند بودم ببینم سبک بازی سیتی چگونه عوض می شود. ما از هیچ تیمی نمی ترسیم. با تیم های نظیر سیتی و یونایتد و لیورپول رقابت می کنیم، آنها تیم های قدرتمندی هستند که در این لیگ حضور دارند. این ها تیم هایی هستند که ما می خواهیم با آنها رقابت کنیم و طبیعی است که آنها برای بهترین بازیکنان بجنگند و من فکر کردم که شاید این اتفاق بیفتد.
از طرفی دیگر من از ماندن کین خوشحال شدم زیرا این بسیار خوب است که در فوتبال بازیکنان فقط در یک باشگاه بازی می کنند.
من هیچ ارتباطی با تاتنهام ندارم، هرگز برای آنها کار نکرده ام، اما وقتی در دهه گذشته به تاتنهام فکر می کنم، هری کین  در ذهنم می آید و این برای باشگاه و بازیکن اتفاق بزرگیست. همانطور که درباره مسی فکر می کنید و فوراً به بارسلونا فکر می کنید و تصور اینکه او در باشگاه دیگری بازی می کند، بسیار سخت است و این برای هری کین نیز همینطور است.
بازگشت لوکاکو

این شرایط برای لوکاکو هم هست چرا که بازگشت دوباره او به چلسی از آن اتفاق هایی است که دوست دارید در فوتبال رخ بدهد.
شباهیت کین و لوکاکو

آنها شباهت هایی دارند. آنها عاشق گلزنی هستند و هر زمان که بازی می کنند گل می زنند، این سبک بازی را دوست دارند و این طرز فکر خاصی است که شما نمی توانید یاد بگیرید. من کاملاً مطمئن هستم که هر دوی آنها زمانی که فوتبال را در سن پنج، شش یا هفت سالگی شروع کردند، این استعداد را از خود نشان دادند.
این نوع بازیکنان برای گلزنی متولد شده اند و اگر گل نزنند خوشحال نیستند. هری بدون توجه به اینکه برای تاتنهام یا انگلیس بازی می کند، همه توانش را برای تیم می گذارد. او از این که در تیمش دفاع هم کند هیچ مشکلی ندارد و از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. روملو هم همینطور است، او اینجاست تا به ما در کسب قهرمانی کمک کند. این همان کاری است که بازیکنان بزرگ انجام می دهند.
تمدید قرارداد رودریگر

امیدوارم باشگاه و بازیکن یک راه حل پیدا کنند، اما این چیزیست که ما می خواهیم و فقط مال تصمیم گیرنده نیستیم و افرادی مانند ایجنت ها هستند که بین باشگاه و بازیکن قرار دارند. من او را بسیار آرام و متمرکز می بینیم و کارش را با جدیت دنبال می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.