دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

الگری: بازی یوونتوس - میلان برای آن ها مهم تر است تا ما؛ روی روگانی حساب ویژه باز کرده ام

الگری: بازی یوونتوس - میلان برای آن ها مهم تر است تا ما؛ روی روگانی حساب ویژه باز کرده ام

ماسیمیلیانو الگری به تمجید از دنیله روگانی پرداخت و از لزوم آرامش داشتن دلیخت گفت

به گزارش ایران ورزشی؛ در هفته چهارم فصل 22-2021 سری آ ایتالیا، یکشنبه شب ساعت 23:15 به وقت تهران، تیم های یوونتوس و میلان در استادیوم آلیانز تورین به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به صحبت پرداخت:

این یکی از مهم ترین بازی های فصل ماست چون یوونتوس-میلان همیشه مهم است اما این بازی برای آن ها مهم تر است تا برای ما.  میلان قدرت و قاطعیت خاصی را طی سال های اخیر کسب کرده است.  میلان به لیگ قهرمانان اروپا برگشته و در بازی اش مقابل لیورپول، شخصیتی عالی از خودش نشان داد. جدول لیگ پس از بازی های ملی ماه نوامبر شکل می گیرد و فکر می کنم در آن مقطع در جایگاه متفاوتی خواهیم بود.
الگری درباره لزوم رسیدن به ثبات گفت:

ما باید نمایش خوبی ارائه دهیم؛ در حال رشد هستیم و همه با هم کار می کنیم. باید پیروز شویم تا به ثبات در روند پیروزی برسیم. تیم آماده و کامل، خیلی دیر در دسترس ما قرار گرفت و هنوز در حال شناخت از یکدیگر هستیم. نتایج ما براساس عملکرد ما نبوده است و می توانستیم امتیازهای بیشتری داشته باشیم. من مثل همیشه، باانگیزه هستم. لیگ بسیار متعادل است و فکر نمی کنم تیمی بتواند با سلطه کامل، صدرنشین شود. امتیاز از دست دادن آسان است اما جبران آن ها نیز همین طور. یوونتوس نیازی به بردن همه بازی ها ندارد اما باید لیگ را ببرد. 
سرمربی یوونتوس درباره وضعیت فدریکو کیه زا گفت:

در خصوص ترکیب اصلی، تردیدهایی که دارم که تا فردا رفع می شوند زیرا پیش از وقفه بازی های ملی، بازی های زیادی داریم. مسئله مهم این است همه بازیکنان برای کمک به تیم آماده هستند. یکی از تردیدهای من درباره فدریکو کیه زا است که بهترین بازی اش را در سمت راست انجام می دهد اما هنوز هم می تواند در سایر نقاط زمین پیشرفت کند. سرعت بالا در حرکت از مهم ترین ویژگی های کیه زاست.
الگری در خصوص اظهارات رایولا درباره دلیخت و پیشرفت دنیله روگانی افزود:

ماتیاس دلیخت بازیکن خیلی خوبی است. او وقتی 20 سالش بود به یوونتوس آمد. همان وقتی که دلیخت به یوونتوس پیوست، گفتند او برنده بعدی توپ طلاست که این فشار زیادی روی بازیکن می گذارد. دلیخت باید آرام باشد چون وزن پیراهن یوونتوس سنگین است. او استعداد بالایی دارد اما هنوز می تواند بهتر شود. کیه لینی وقتی هم سن دلیخت بود، به خوبی الان نبود اما در 27-28 سالگی به اوج رسید. دنیله روگانی، سوپرایز خوشایند این فصل بوده و حالا نگرش متفاوتی نسبت به گذشته دارد. نمی دانم روگانی فردا بازی خواهد کرد یا نه اما روی او به طور ویژه حساب می کنم. بونوچی دیر یا زود به استراحت نیاز دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.