شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

پایان کار احمد مددی در استقلال؛ علی اصغر ملکیان سرپرست موقت می شود

پایان کار احمد مددی در استقلال؛ علی اصغر ملکیان سرپرست موقت می شود

احمد مددی با استعفا از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال به کارش در این باشگاه پایان داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از طرفداری، فعالیت احمد مددی در حدود یک سال حضور در استقلال مورد انتقاد شدید هواداران، بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم بود اما تجمع امروز جلوی وزارت ورزش باعث شد حمید سجادی درخواست جلسه فوری با اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال کند. قرار بود این جلسه محرمانه باشد اما خیلی زود کانال های تلگرامی و منابع خبری در فضای مجازی، این جلسه را علنی کردند و تلاش های مدیران باشگاه استقلال برای سر پوش گذاشتن روی این جلسه فایده ای نداشت. گویا در جریان این نشست از احمد مددی خواسته شد استعفای خود را بنویسد و از استقلال کنار برود.

در پایان این جلسه احمد مددی از سمت خود استعفا کرد تا به فعالیت یک ساله خود در استقلال پایان بدهد. مددی هنگام خروج از جلسه استعفای خود را تکذیب کرد اما برخی نزدیکانش مدعی هستند او به آن ها گفته از امروز علی اصغر ملکیان همه کاره باشگاه استقلال است. سرانجام دقایقی پیش خبر استعفای مددی از طریق نزدیکان وزارت ورزش در اختیار رسانه ها قرار گرفت.

گفتنی است بلافاصله پس از انتشار رسمی خبر استعفای مددی، خبر انتخاب سرپرست جدید منتشر خواهد شد و علی اصغر ملکیان، رییس هیات مدیره به عنوان سرپرست موقت باشگاه تا انتخاب مدیرعامل جدید امور باشگاه را پیگیری خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.