پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

خواکین کوریا در مورد علاقه آرسنال و اورتون: فقط می خواستم به اینتر بیایم

خواکین کوریا در مورد علاقه آرسنال و اورتون: فقط می خواستم به اینتر بیایم

مهاجم باشگاه اینتر می گوید با وجود علاقه سایر باشگاه ها به جذب او، این بازیکن فقط می خواسته در ترکیب نراتزوری به میدان برود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از DAZN، خواکین کوریا، مهاجم آرژانتینی باشگاه اینتر در فصل جاری به طور قرضی در اینتر توپ می زند و باشگاه اینتر در پایان فصل باید با پرداخت 30 میلیون یورو انتقال این بازیکن را دائمی کند. در طول تابستان باشگاه های دیگری نظیر آرسنال و اورتون به جذب این بازیکن علاقه نشان دادند با این وجود کوریا می گوید برای پیوستن به اینتر پیشنهاد باشگاه های انگلیسی را رد کرده است. او در این باره گفت:

به عنوان یک کودک، می خواستم به هر قیمتی شده به باشگاه اینتر بیایم. این قضیه اهمیت زیادی برایم داشت. وقتی در آرژانتین بازی می کردم، چیزهایی از علاقه اینتر شنیده بودم اما باشگاهم را ترک نکردم. پیوستن به اینتر اتفاق زیبایی بود زیرا پسری بودم که در آرزوی بازی در این باشگاه به سر می برد.
کوریا در اینتر مجددا زیر نظر اینزاگی کار می کند. این دو در لاتزیو با هم سابقه همکاری داشتند. مهاجم اینتر در این باره می گوید:

همکاری مجدد با اینزاگی اهمیت زیادی داشت. حضور در اینتر برایم یک رویا بود و وقتی اینزاگی تماس گرفت دیگر شکی نداشتم. دیگر نمی خواستم به جای دیگری بروم و فقط می خواستم به اینتر بیایم. خوش آمدگویی گرمی به من شد همه کاری کردند که حس کنم در خانه ام و بزرگی اینتر را درک کردم. وزن پیراهن این باشگاه بسیار زیاد است و اهمیت زیادی دارد.
مهاجم آرژانتینی در ادامه گفت:

هدف ما داشتن بهترین عملکرد در تمام مسابقات است. تیم خوبی داریم. اسم از جام خاصی نمی آورم اما می خواهیم در تمام مسابقات پیروز شویم. وقتی در کنار این بازیکنان حضور دارید، بردن آسان تر است. در کنار آنها به من خوش می گذرد و همیشه برخورد خوبی با من می شود.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.