دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

علی علیزاده: برای جذب دو بازیکن عمانی با برانکو مشورت کردیم

علی علیزاده: برای جذب دو بازیکن عمانی با برانکو مشورت کردیم

علی علیزاده از خریدهای جدید مس رفسنجان می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، علی علیزاده در خصوص آخرین وضعیت تیم مس رفسنجان به میزان گفت:

بازیکنان تیم در حال حاضر در اردو به سر می‌برند و پیگیر هستیم ۲ یا ۳ بازی دوستانه انجام شود. خدا را شکر تیم سرحال است و وضعیت خوبی دارد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا مس رفسنجان باز هم بازیکن خواهد خرید، عنوان کرد:

بعد از برگزاری بازی دوستانه، کمیته فنی تشکیل خواهد شد اگر سرمربی تیم صلاح بداند و درخواست بازیکن کند آن وقت برای این موضوع اقدام خواهیم کرد؛ بنابراین از حالا نمی‌توانم درباره خرید بازیکنان جدید چیزی را اعلام کنیم. سهمیه بزرگسال ما ۴ یا ۵ سهمیه خالی دارد. همچنین می‌توانیم یک بازیکن آسیایی و یک بازیکن اروپایی جذب کنیم.
معاون مس رفسنجان درباره اینکه آیا خرید بازیکن عمانی می‌تواند به تیم مس رفسنجان کمک کند، گفت:

نقد‌هایی که درباره این موضوع می‌شود را قبول ندارم. ما بر اساس نیاز، بودجه و مشاور‌های که داشتیم دو بازیکن ملی‌پوش عمانی را به خدمت گرفته‌ایم. ما قلباً آرزو داریم بازیکن تراز اول اروپایی به خدمت بگیریم؛ اما آیا میزان بودجه ما چنین اجاز‌های می‌دهد؟ بازیکن تراز اول اروپایی ۸۰۰ هزار دلار است، آیا ما توان تامین این هزینه را داریم؟ با وجود انجام این اقدامات بعضی‌ رسانه‌ها به این نقل و انتقالات انگ تبانی زدند.
علیزاده درباره اینکه با چه کسانی درباره خرید ۲ بازیکن عمانی مشاوره کرده‌اند، عنوان کرد:

با برانکو سرمربی تیم ملی عمان که قبلاً در ایران سابقه همکاری با کشورمان داشته مشورت کردیم. همچنین بعضی رفقای خوب ما در عمان، چند پیشکسوت فوتبال ایران و اعضای کمیته فنی فیلم‌های بازی این دو بازیکن را به خوبی بررسی کردند. بعد دو بازیکن عمانی را جذب کردیم.
معاون فنی مس رفسنجان گفت:

با توجه به اینکه یک دروازه‌بان عمانی و ۲ دروازه‌بان بومی جذب کردیم از قبل هم یک دروازه‌بان دیگر داشتیم؛ بنابراین پروژه جذب دروازه‌بان در تیم ما بسته شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.