دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

پیولی: واکنشی که مقابل لیورپول نشان دادیم، نشان از رشد و قدرت ما دارد

پیولی: واکنشی که مقابل لیورپول نشان دادیم، نشان از رشد و قدرت ما دارد

استفانو پیولی انتظار یک بازی متعادل و جذاب را بین میلان و یوونتوس دارد

به گزارش ایران ورزشی؛ در هفته چهارم فصل 22-2021 سری آ ایتالیا، یکشنبه شب ساعت 23:15 به وقت تهران، تیم های یوونتوس و میلان در استادیوم آلیانز تورین به مصاف هم می روند. به گزارش گل ایتالیا، استفانو پیولی، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به صحبت پرداخت:

در لیورپول به مشکل خوردیم اما توانستیم مقابل این حریف سرسخت، واکنش نشان دهیم. این نشان از بلوغ، رشد و قدرت ما داشت اما هنوز میان ما و لیورپول فرق هست. دقایقی که در بازی های سری آ خوب بازی می کنید، ممکن است برای بازی در آنفیلد کافی نباشد. خوشحالم که الگری را خواهم دید؛ او یک سرمربی عالی و انسانی باهوش است. سخت است انتظار داشته باشیم یوونتوس در سه بازی، یک امتیاز بگیرد اما آن ها مشکلاتی از جمله بازی های ملی داشتند. فردا دو تیم قدرتمند مقابل هم قرار می گیرند. یوونتوس، تاریخچه و سنت بزرگی دارد. برای بازی فردا، زلاتان و ژیرو غایب خواهند بود. شرایط زلاتان پس از بازی با لیورپول بهتر نشده و ژیرو کمر درد دارد.
سرمربی میلان ادامه داد:

  مینیان دروازه بان بسیار خوبی است و میلان دیگر سایه دوناروما را حس نمی کند. حالا یک دروازه بان قوی داریم و باید همین طور خوب کار کنیم. دیاز و توموری، کیفیت دارند و در دسترس هستند. میلان در میان مدعیان اسکودتوست؟ ما حس می کنیم تیمی قوی هستیم. در سری آ، هفت تیم فاصله شان بسیار نزدیک است. لیورپول باید یک محرک برای ما جهت افزایش سطح مان باشد. نژادپرستی علیه باکایوکو؟ خوشحالم عضو باشگاهی هستم که با این مسائل مخالفت می کند. رومانیولی؟ خوشحالم مربی او هستم؛ رایولا کار خودش را می کند و من کار خودم را. مسیاس هم فعلا در وضعیتی نیست بتواند به تیم کمک کند اما پلگری وضعیتش خوب است و فردا شاید برای اولین بار به میدان برود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.