دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

کلوپ: گاهی اوقات وقتی فوق العاده نیستید هم باید در برخی بازی ها پیروز شوید

کلوپ: گاهی اوقات وقتی فوق العاده نیستید هم باید در برخی بازی ها پیروز شوید

مربی لیورپول می گوید اگر چه تیمش در دیدار امروز عالی نبوده است اما بابت برد تیمش خوشحال است.

به گزارش ایران ورزشی ، در شبی که سادیو مانه موفق شد صدمین گل خود در پیراهن لیورپول را به ثمر برساند، شاگردان یورگن کلوپ با نتیجه سه بر صفر کریستال پالاس را شکست دادند تا به صدر جدول رده بندی بروند. ابراهیما کوناته نیز در این دیدار اولین بازی خودش را در ترکیب لیورپول انجام داد. حال یورگن کلوپ در کنفرانس خبری بعد از بازی در مورد عملکرد مدافع جدید تیمش گفت:

کوناته عملکردی فوق العاده داشت. او پتانسیل زیادی دارد و بهتر هم خواهد شد. امروز مقابل بنتکه، ادوارد و زاها، کوناته در شرایطی قرار گرفت که برایش جدید بود اما او قدم به قدم پیش می رود. می توان دید که او استعدادی فوق العاده است. او عادت به پیروز شدن در چالش ها دارد. ابراهیما خیلی جوان است و بازی خوبی داشت. این اولین بازی خانگی او بود. بازیکنان همیشه در آرزوی چنین عملکردی هستند و وقتی چنین اتفاقی می افتد حس متفاوتی دارد. او باید از چیزی که امروز دید تجربه کسب کند.
کلوپ در مورد پیروزی تیمش در دیدار امشب نیز گفت:

برای کسب این پیروزی سه بر صفر به شدت جنگیدیم. باید همه کار می کردیم. چالش هایی سخت مقابل ما قرار گرفت. بازی بسیار فیزیکی بود و باید آماده می بودیم. استفاده از فضای پشت مدافعان کناری تیم، ما را به دردسر انداخت.  هر چقدر بیشتر از بازی می گذشت، بیشتر و بیشتر از این موضوع استفاده می کردند و باید بیشتر می دویدیم. حفظ ریتم آن هم وقتی چهارشنبه و سپس شنبه بازی می کنیم خیلی سخت است. گل های فوق العاده ای زدیم و از فرصت های شروع مجددمان به خوبی استفاده کردیم. چنین فرصت هایی در چنین بازی هایی واقعا ارزشمند هستند. گاهی اوقات وقتی فوق العاده نیستید هم باید در برخی بازی ها پیروز شوید. امروز عالی نبودیم اما از عملکردمان خوشم آمد. برد در این مسابقه اهمیت زیادی داشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.