پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

مائوریسیو پوچتینو: برای هماهنگ شدن به فرصت نیاز داریم

مائوریسیو پوچتینو: برای هماهنگ شدن به فرصت نیاز داریم

سرمربی آرژانتینی PSG می گوید با صبر و شکیبایی لازم، نتایج درخشان تیمش از راه خواهند رسید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی پاری سن ژرمن، بازی روز یکشنبه در چارچوب هفته ششم لیگ فرانسه برگزار خواهد شد. پوچتینو در این نشست ابتدا در مورد لیون توضیح داد:

آن ها تیم بسیار خوبی هستند و من شناخت خوبی از مربی شان دارم. سبک بازی آن ها بسیار تهاجمی است. بازیکنان خوب زیادی در آن تیم هستند و این یک رقابت بزرگ است. ما انتظار مسابقه سختی را داریم. باشگاه های خوب زیادی در این لیگ حضور دارند و باشگاهی مثل لیون، جزو اعتبارهای لیگ یک است. قرار است شاهد یکی از بهترین بازی های لیگ خودمان باشیم.
نکات مهم برای بازی پیش رو
باید قبل از بازی خونسردی مان را حفظ کنیم و به خوبی مهیای این بازی شویم. این که بخواهید همه چیز را در یک مسابقه کنترل کنید بسیار سخت است اما باید تمام تلاش مان را انجام بدهیم تا با نهایت تمرکز راهی زمین شویم و بهترین عملکرد را ارائه کنیم. تمرکز داشتن، یکی از کلیدهای غلبه بر حریفان است. 
درباره کیلیان ام باپه
او با تیم تمرین کرد. ما با احتیاط عمل کردیم ولی بابت این که می تواند با تمرین کند، خوشحال هستیم. فردا بار دیگر وضعیت او را ارزیابی خواهیم کرد تا ببینیم می تواند ما را همراهی کند یا نه.
هماهنگی
تساوی مقابل بروژ نشان داد که جا افتادن کنار هم به فرصت نیاز دارد. این که برای سازگار شدن با شرایط و رسیدن به هماهنگی به فرصت نیاز داریم طبیعی است. ما تیم بسیار مستعدی داریم که در بلند مدت، نتایج مورد انتظار را کسب خواهد کرد.
درباره لیونل مسی
او خوشحال است که فردا این فرصت را خواهد داشت تا در حضور هواداران، اولین بازی خود در پارک دو پرنس را برای ما انجام بدهد. لئو آرام و خونسرد است ولی این در مورد کل اعضای تیم هم صادق است. همه به فکر ارائه بهترین عملکرد هستند و هدف ما برنده شدن در این مسابقه است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.