دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

یولیان ناگلزمان: بازیکنان بایرن مونیخ حریص هستند

یولیان ناگلزمان: بازیکنان بایرن مونیخ حریص هستند

یولیان ناگلزمان در مورد پیروزی بایرن مونیخ مقابل بوخوم صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی بایرن مونیخ، باواریایی ها در چارچوب هفته پنجم بوندسلیگا موفق شدند با نتیجه کوبنده 7-0، بوخوم را شکست دهند تا روند فوق العاده هفته های اخیرشان را ادامه دار کنند. یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ در مصاحبه پس از بازی گفت:

از نتیجه و عملکردی که نشان دادیک کاملا رضایت دارم. در 10 دقیقه ابتدایی کمی مشکل داشتیم و بوخوم فرصت هایی برای گلزنی به دست آورد. ساختار تیمی خوبی در زمین داشتیم و اینکه برای جلوگیری از ضدحملات آنها توپ را لو ندهیم هم بسیار مهم بود؛ به جز یک صحنه، توانستیم در انجام این کار موفق شویم. در انتقال توپ به حملات بسیار موفق بودیم، خیلی خوب جناح بازی را عوض می کردیم و موقعیت سازی هم می کردیم. برخی لحظات بودند که می توانستیم پاس آخر را بهتر ارسال کنیم اما در مجوع همه چیز خوبی پیش رفت. در مورد عملکردمان در نیمه دوم، مصمم بودیم که گلی دریافت کنیم، برای ثبت کلین شیت حریص بودیم و همزمان می خواستیم به گلزنی ادامه دهیم. این ماجرا به شخصیت تیمی ما مربوط می شد، اینکه پس از بازی هایی که مقابل لایپزیش و بارسلونا انجام دادیم، چگونه انگیزه شان را مقابل بوخوم هم حفظ کردند. بایرن مونیخ همیشه این کیفیت را نشان داده است، کیفیتی که بازیکنان می خواهند به واسطه آن تک تک بازی ها را با پیروزی پشت سر بگذارند. کاملا راضی و خشنودم.
پیشرفت لروی سانه؟ به نظرم لروی خیلی خوب بود و در همه کارهای تیمی شرکت می کرد، همان گونه که در بازی های ملی این عملکرد را از خودش نشان داده بود. به نظرم او تصمیم خیلی خوبی گرفت که روی فیزیکش کار کند. لروی امروز گل زد، گل ساخت، در یک صحنه 30 یارد به عقب برگشت و توپگیری کرد و همچنین جایگیری های خیلی خوبی در خط حمله داشت. بعضی مردم می خواهند او به پست وینگر چپ محدود شود اما دیدیم که لروی امروز در پستی میان وینگر چپ، پست 10 و پست 8 بازی کرد، البته حضور لروی در جناح چپ هم باعث می شود که ما به واسطه او و سرعت آلفونسو دیویس، گزینه های بسیار خوبی در حمله داشته باشیم. 
انعطاف پذیری گورتسکا برای بازی در پست های مختلف؟ او امروز در همان پستی حضور داشت که مقابل هرتابرلین بازی کرد و البته عملکرد خیره کننده ای هم داشت. لئون با یک ریتم مناسب، به عمق میزد و به خوبی مدافعان حریف را به خودش مشغول می کرد تا ما بتوانیم از توپ های پشت دفاع استفاده کنیم. او همچنین در محوطه جریمه حریف هم بسیار خطرناک ظاهر شد. به نظرم تمدید قرارداد لئون باعث شده بود او با انگیزه مضاعفی وارد زمین شود.  مطمئنم که او می تواند در هفته های آینده هم این عملکرد را تکرار کند.  
تعویض آلفونسو دیویس؟ آلفونسو مصدوم نیست. او اخیر بازی های زیادی انجام داده و پیش فصل آنچنانی هم نداشته، او از گلدکاپ با مصدومیت برگشت و به خاطر سبک بازی پویا و اهمیتش برای ما، نمی خواستیم از خستگی شدید رنج ببرد.
14 گل در 3 بازی و احساس شکست ناپذیری؟ خب من مربی جدید هستم و می خواهم مسیر سرمربی قبلی را از همان جایی که متوقف شد ادامه دهم. بازیکنان ما جاه طلب هستند و حریص، این را طی چندین سال به خوبی نشان داده اند. پس از بازی های ملی و یورو 2020، گفتم که می خواهم برخی چیزها را تغییر دهم اما نه همه چیز. هر چقد بیشتر که تمرین می کنیم و کنار هم کار می کنیم، با اینکه جلسات تمرینی اندکی داشته ایم بهتر می شویم؛ همان موقع هم گفتم که برای رسیدن به سطح بازی مدنظر، کمی زمان لازم داریم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.