دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

پپ گواردیولا: بیش از حد توپ را لو دادیم

پپ گواردیولا: بیش از حد توپ را لو دادیم

پپ گواردیولا پس از تساوی بدون گل منچسترسیتی مقابل ساوتهمپتون، از ضعف تیمش در فرصت سازی گفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، سیتیزن ها که در بازی قبلی خود ۶-۳ بر لایپزیش غلبه کرده بودند، این بار در خانه ۲ امتیاز حساس را در کورس قهرمانی لیگ برتر از دست دادند. سرمربی منچسترسیتی در پایان این مسابقه گفت:

در امر بازیسازی مشکل داشتیم و خوب کار نکردیم. بیشتر از حد معمول توپ لو دادیم. این حس را داشتیم که در کار با توپ راحت نیستیم. نمی توانستیم افراد جلوی زمین را پیدا کنیم ولی فرصت هایی داشتیم و در نهایت تساوی یک نتیجه عادلانه است. آن ها هفت روز فرصت داشتند (تا برای این بازی آماده شوند) و ما فقط دیروز ۱۰ دقیقه فرصت داشتیم...
گواردیولا در مورد دلیل ناتوانی تیمش در کسب پیروزی گفت:

برنده نشدن ما به خاطر نداشتن مهاجم مرکزی نیست، بلکه برنده نشدیم، چون فرصت های بهتری برای بازیکنان هجومی مان خلق نکردیم. وقتی به خوبی تغذیه شوند، می توانند جا عوض کنند. ما فقط یک شوت در چارچوب داشتیم ولی ۴-۵ مورد برگشت داده شد. بازیکنان میل زیادی به کسی پیروزی داشتند ولی گاهی حریف خوب بازی می کند. ما سال های قبل هم (پس از بازی در لیگ قهرمانان) این مشکل را داشتیم. متاسفانه امروز راهی برای کسب پیروزی پیدا نکردیم.
او در مورد گل مردود شده منچسترسیتی و همچنین پنالتی پس گرفته شده ساوتهمپتون گفت:

تکرار صحنه را ندیدم؛ نه پنالتی و نه صحنه گل را. متاسفانه نمی دانم اختلاف چقدر بود چون خط آفساید را ندیدم.
گواردیولا اضافه کرد:

من پس از بازی با لایپزیش حرف بدی نزدم؛ من گفتم (مقابل ساوتهمپتون) کار بسیار سختی خواهیم داشت. هرگز در مورد تعداد تماشاگرانی که به ورزشگاه می آیند یا نمی آیند گله نکردم؛ این کار را در طول زندگی خودم هرگز انجام نداده ام. حتی اگر ۸۵ درصد به ورزشگاه بیایند، من راضی خواهم بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.