دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

دومفریز: اینتر باشگاهی شگفت انگیز با هوادارانی فوق العاده است

دومفریز: اینتر باشگاهی شگفت انگیز با هوادارانی فوق العاده است

وینگ بک هلندی اجازه نداد جای خالی اشرف حکیمی حس شود.

به گزارش ایران ورزشی؛ اینتر پس از شکست میانه هفته مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، در خانه میزبان بولونیا بود و توانست این تیم را در هم بکوبد. لائوتارو مارتینز و خواکین کوریا بازی را از ابتدا آغاز کردند و ادین ژکو پس از حضور در زمین به عنوان بازیکن تعویضی، بریس کرد اما بهترین بازیکن نراتزوری بدون شک دنزل دومفریز هلندی بود که در نیمه اول 2 پاس گل ثبت کرد و مدام در طول بازی خط دفاعی بولونیا را به هم ریخت. وی پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

خیلی خوشحالم. پس از شکست مقابل رئال مادرید به واکنش خوبی نیاز داشتیم و بازی خوبی بود. به عنوان یک تیم واقعا خوب کار کردیم. بازی خوبی بود. من باید جلو بروم و حمله کنم تا تیم تا حد ممکن باز بازی کند. این اولین بازی من از ابتدا بود اما احساس خوبی از بازی با هم تیمی هایم دارم. آنها خیلی خوب از من استقبال کردند، خیلی به من کمک کردند و خوشحالم که اینجا هستم.
دومفریز برای جای خالی اشرف حکیمی خریداری شد و احتمالا تمام هواداران اینتر امشب متقاعد شدند ماروتا انتخاب خوبی داشته است:

اشرف حکیمی سال گذشته خیلی خوب کار کرد. افتخار می کنم که اینجا هستم. اینتر یک باشگاه شگفت انگیز است که هواداران فوق العاده ای دارد. خیلی خوشحالم.
از دومفریز سوال شد که تاکنون توانسته ایتالیایی یاد بگیرد و او در پاسخ گفت:

Un poquito
به معنی "مقدار کمی" اما این کلمه اسپانیایی است نه ایتالیایی! وقتی به او گفته شد که اسپانیایی صحبت کرده، پاسخ داد:

  کلمه های ایتالیایی زیادی یاد گرفته ام و کم کم بهتر می شوم. اشتباه کردم اما دیگر اشتباه نمی کنم! 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.